U-Ü

U ve Ü harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “U ve Ü” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada üniforma görmenin anlamı, gönül ilişkilerinde ve iş hayatında yaşanacak olan mutlulukları simgeler. Rüyada görülen üniforma başarı ve mutluluk manasına gelir. Kişinin çok zor ve sıkıntılı dönemlerden geçtiğine ve kısa zaman içerisinde bu dönemi atlatarak, güzel günler görmeyi delalet eder. Rüyada üniforma veya üniformalı birini görmek, iş hayatınızdaki başarınızın kıskanıldığına ve etrafınızda bulunan bazı dost görünümlü düşmanlara yorumlanır. Ayrıca rüyada görülen üniforma yakında alınacak olan hayırlı havadislere de tabir edilir. Yakın zamanda atlatamadığınız sıkıntılı günleri geride bırakarak refaha kavuşmaya ve istekleriniz doğrultusunda mutlu olmaya rivayet eder.

Rüyada uçağa bindiğini görmenin anlamı, hayatınızda meydana gelecek köklü değişikliklere delalet eder. Kişinin yakın zaman içerisinde alacağı kararlar sayesinde geri dönüşü mümkün olmayacak ve hayırlı gelişmelere sebep olacak gelişmeler yaşamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise, yakın zamanda hayatındaki kişi ile değil de, gönlündeki kişiyle evlenir ve ömrü boyunca çok mutlu olur. Rüya sahibinin gönlündeki kişi ayrıdır, hayatındaki kişi ayrıdır. Rüyayı gören kişi aklı ile beyni arasında kalan birisidir. Aslında aklı da beyni de aynı kişi söylese de, kişinin hayatında başka birisi vardır. Bu nasıl oluyor diye kişide anlam veremiyor, ancak bazı boşluk ve baskı sonucunda ortaya çıkan olay sonucunda kendisini bir ilişkinin ortasında bulan rüya sahibi artık doğru yolu bulacağına ve sevdiğiyle kavuşacağına tabir edilir. Ayrıca etrafında bulunan bazı kadınların fesatlık ve fenalığı sonucunda da, gönlündeki kişiden uzak durduğuna dair rivayet edilir. Siz sadece size olan aşka ve sizin aşkınıza güvenerek hareket etmeye özen gösterin. Aynı zamanda iş hayatında da büyük gelişmeler yaşamaya devam eder. Rüya sahibi gönlündeki kişiyi çok üzdüğünden dolayı işleri hiç iyi gitmez. Özellikle para konusunda büyük sıkıntı yaşamakta olan kişi, hep bir çıkış kapısı arasa da nafile oluyordur. Hatta kişi ek iş dahi yapıyor ama yetiştirememekten yakınmaktadır. Ancak rüya sahibi gönlündeki kişiye kavuşunca bütün sıkıntı ve dertleri son bulacak. Her anlamda rahata, huzura, mutluluğa, bereket ve bolluğa ereceğine işaret eder. 

Rüyada üçüz bebek görmenin anlamı, gelecek olan hayırlı kısmete delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işiteceği hayırlı haber almaya ve güzel günlerin kapıda olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine hatta yüksek mevkilere çıkacağına tabir edilir. Bekar kişinin rüyasında gördüğü üçüz bebek, gönül ilişkilerini simgeler. Yakın zamanda aniden alınacak olan hayırlı evlilik kararına ve bu kararla birlikte mutlu, huzurlu ve ömür boyu sürecek olan saadete rivayet eder. Rüya sahibinin hayırlı bir hayat süreceğine ve hayırlı kapıların kendisi için ardına kadar açılacağına işaret eder.

Rüyada uçak bileti görmenin anlamı, beklenmeyen aniden çıkılacak olan seyahate işaret eder. Rüya sahibinin aniden haber almasıyla birlikte çıkacağı bir yolu simgeler. Aynı zamanda beklenmedik bir kişinin yoldan gelmesini de tabir edilir. Rüya sahibinin bir plan ya da proje hakkında düşünce içerisinde olduğuna ve bu planların kısa sürede hayata geçirileceğine de delalet eder. Uçak bileti rüyası iş hayatını simgeler. Kişinin yeni bir iş sayesinde semt ya da şehir değiştireceğine, böylece yeni ortamlara gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa sürede sevdiği kişi ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir.

Rüyada ünlü birini görmenin anlamı, ortaya çıkacak olan problemlerin habercisi denilebilir. Ancak bu sorun tanıdık ya da henüz tanışılmamış olan bir kişiden yardım alınarak, ortaya çıkan problemlerden ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Bu sayede toplum tarafından sevilen, sayılan ve saygı görülen bir kişi olunacağına tabi edilir. Ünlü futbolcu görülmesi sağlıkla alakalı sorunlara, ünlü bir avukat görmek kanun ve nizamlarla alakalı eksikliklere, ünlü bir din adamı görmek ise manevi eksikliklerinize delalet eder.

Rüyada uçak görmenin anlamı, engelleri aşarak hayalini kurduğunuz her şeye kavuşacağınıza işarettir. İlerleyen senelerde ya da zaman içerisinde karşınıza herhangi bir problem ya da pürüzler çıkacağına ve bu sıkıntılar karşısında yılmadan, yenilmeden ayakta durarak her şeyin üstesinden geleceğinize delalet eder. Aynı zamanda rüyada uçağı havalanırken gördüyseniz, uzun zamandır kafanızda dönen ve yapmayı planladığınız projenin yapılması için artık harekete geçilmesinin vakti geldiğinin göstergesidir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada uçak görmek, sevinçli ve umulmadık bir yerden alınacak olan güzel haberlere delalet eder. Bu alınacak olan haber sayesinde rahata ve feraha kavuşulacak, adete kendinizi bir kuş gibi hissedeceğiniz dönem başlayacak.