RÜYADA UÇAK BİLETİ GÖRMEK

Rüyada uçak bileti görmenin anlamı, beklenmeyen aniden çıkılacak olan seyahate işaret eder. Rüya sahibinin aniden haber almasıyla birlikte çıkacağı bir yolu simgeler. Aynı zamanda beklenmedik bir kişinin yoldan gelmesini de tabir edilir. Rüya sahibinin bir plan ya da proje hakkında düşünce içerisinde olduğuna ve bu planların kısa sürede hayata geçirileceğine de delalet eder. Uçak bileti rüyası iş hayatını simgeler. Kişinin yeni bir iş sayesinde semt ya da şehir değiştireceğine, böylece yeni ortamlara gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa sürede sevdiği kişi ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir.

Rüyada Uçak Bileti Görmenin Anlamları

Rüyada Uçak Bileti Satın Almak

Rüya sahibinin uzun zamandır düşündüğü projeyi artık gün yüzüne çıkaracağına ve bu sayede herkesle paylaşacağına delalet eder. Kişi plan ve projelerini ailesiyle, dostlarıyla ve yakınlarıyla paylaşarak yapmak istediklerini anlatır. En kısa zamanda da bu proje gerçekleşerek üstün kazançlar elde edilir. Rüyasında uçak bileti satın alan kişi, iş sebebiyle ya da tatil amaçlı bir seyahate çıkar. Bu rüya güzel günlerin kapıda olduğunu gösterir.

Rüyada Uçak Bileti Bulmak

Rüyada bulunan uçak bileti başkasının adına ise, rüyayı gören kişinin helal olmayan yollardan elde edeceği kazanca yorumlanır. Yapacağı işlere hile karışır ve hak edilmeyen kazançlar ortaya çıkar. Rüya sahibinin bu yoldan kısa sürede dönmesi gerekir. Kendi alın teri ile helal yollardan para kazanması ve o parayı harcaması daha hayırlıdır. Bu kısaca hatırlatıcı bir rüyadır.

Rüyada Uçak Bileti Görmenin Psikolojik Yorumu

Genel anlam olarak seyahat etmeye tabir edilir. Kişinin gezmek istediği birçok yer olduğuna ya da gitmek istediği bir yer olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin gezmeyi, eğlenmeyi ve öğrenmeyi çok sevdiğinin bir işaretidir. Rüyanın anlamı araştırılırken tüm nesnelere bakın. Yani sadece bir tek nesne üzerinden gitmeyin. Rüyanın tamamı düşünerek yorumlayın. Böylece daha doğru ve yerinde bir anlam ortaya çıkacaktır. Birde unutmadan rüyanızı mutlaka her zaman hayra yorun…


Rüya Yorumları;

  1. k dedi ki:

    Ablam rüyasında benim vefat eden kaynağı kayıplarını ve beni ucak biletimi parcalara yirtip havada attığını gormus

  2. Melek dedi ki:

    Rüyada çok pahalı aldığım bileti karttan ödedim. İptal ettirmek istedim ama olmaz dediler

  3. Melek dedi ki:

    Rüyada 9 bin TL ye uçak bileti aldım. Sonra iptal ettirmek istedim firmadakiker olmaz dediler tartışırken uyandım

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.