RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada ünlü birini görmenin anlamı, ortaya çıkacak olan problemlerin habercisi denilebilir. Ancak bu sorun tanıdık ya da henüz tanışılmamış olan bir kişiden yardım alınarak, ortaya çıkan problemlerden ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Bu sayede toplum tarafından sevilen, sayılan ve saygı görülen bir kişi olunacağına tabi edilir. Ünlü futbolcu görülmesi sağlıkla alakalı sorunlara, ünlü bir avukat görmek kanun ve nizamlarla alakalı eksikliklere, ünlü bir din adamı görmek ise manevi eksikliklerinize delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Görmenin Anlamları

Rüyada Ünlü Birini Ölmüş Görmek

Rüyanızda ünlü birini yaşadığı halde ölü olarak gördüyseniz eğer, yaptığınız iş ve projelerinizde ne kadar çok paralar sarf ederseniz edin ve emek harcarsanız harcayın faydası olmayacaktır. Boşa kürek çekmemenin vakti geldiğinin habercisidir.

Rüyada Ünlü Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada ünlü birini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda alacağı yardım sayesinde işlerini ilerleteceğini ve toplum tarafından sevilen ve sayılan bir kişi haline gelineceğine delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Hasta Görmek

Rüyada görülen ünlü birinin hasta olması, yaptığınız işlerinizde çok emek harcadığınıza ve gecenizi gündüze katarak çabaların karşılığını artık hayırlısıyla alacağınız manasına gelir. Büyük başarılara ve yüklü miktarda para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Ünlü Birini Hamile Görmek

Rüya sahibinin ünlü birisini rüyasında hamile olarak görürse, hayatında gerçekleştirmek istediği proje ve işlerini yapmak için yanlış yollara sapacağına ve bu durum karşısında çıkmaza karşı sürükleneceğine delalet eder. Yapacak olduğunuz işlerinizde akıllıca adımlar atmanız gerektiğini ve her ne olursa olsun yanlış yollara sapmamanız gerektiği hakkında haberci rüyalardandır.

Rüyada Ünlü Biriyle Fotoğraf Çektirmek

Rüya sahibinin iş hayatında atılımlar yaparak yükselerek istediği mertebeye kavuşacağına tabir edilir. Aynı zamanda özlenilen sevgili manasına da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin kalbinin hızlıca çarpmasını sağlayanın yanında olması için gün saydığına ve fotoğraflarla avunduğunu delalet eder. Ancak kısa süre içerisinde her şeyin yoluna gireceğine ve hayırlısıyla özlenen sevgili ile kavuşulacağının anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biriyle Evlenmek

Rüyada kendinizi ünlü biriyle evlendiğinizi gördüyseniz, mutlu günlerin kapıda olduğunu gösterir. Rüya sahibi amaçlarına ulaşırken karşısına hiçbir engel çıkmayacağına ve aksine önünüze öyle güzel sürprizler çıkacak ki, adeta mutluluktan ayaklarınız yerden kesilecek. Kısada gelecek günler de kendinizi gülmeye hazırlayın.

Rüyada Ünlü Biriyle Şarkı Söylediğini Görmek

Servete ve ticari getirimi yüksek olan işlere girilerek, hem maddi hemde manevi kazançlar elde edileceğine delalet eder. Bazı rüya alimlerinin yorumlarına göre ünlü biriyle şarkı söylediğini görmek, hayalini kurduğunuz her şeyin kısa sürede gerçekleşeceğine ve hayırlısıyla isteklerinizi elde edeceksiniz.


Rüya Yorumları;

 1. Berna dedi ki:

  Peki ben ünlüye gördüm sarıldım falan ama fotoğraf çekincekken telefon çekmedi bu ne anlama gelir LÜTFEN BİRİ SÖYLESİN 🙏🙏

 2. MERVE dedi ki:

  Unlu benimle fotograf cekindi bunun anlami nedir?

 3. Rüya Tabirleri dedi ki:

  Ünlü birisinin sizinle fotoğraf çekildiğini görmeniz, işinizde bir başarı alacağınıza veya özlediğiniz, kavuşmak istediğiniz birisi ile kavuşmanızın yaklaştığına yorumlanır. Tam olarak neye dalalet ettiği ise, rüyadaki diğer ayrıntılar ile, farklı şekillerde yorumlanabilir.

 4. Şafak dedi ki:

  Unlu biriyle, o kisinin sarkisini mikrofonla birlikte söyledim uzun uzun hemde sahne gibi biryerde loş ısıklarin oldugu bir yerdi, neye delalettir acaba ?

 5. Rüya Tabirleri dedi ki:

  Rüyada birlikte şarkı söylediğiniz kişinin bayan mı yoksa erkek mi olduğu, bu rüyanın yorumu açısından önemlidir. Fakat genel olarak, bir ünlü ile, bir sahnede insanlara karşı şarkı söylediğinizi görmeniz, şarkı söylediğiniz yerde (kapalı bir alan veya sahne olması, içerisinde bulunduğunuz bir ortamı tasvir eder) bir yalan veya hilenin ortaya çıkacağına ve o yerden ayrılacağınıza işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.