RÜYADA UÇAĞA BİNDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada uçağa bindiğini görmenin anlamı, hayatınızda meydana gelecek köklü değişikliklere delalet eder. Kişinin yakın zaman içerisinde alacağı kararlar sayesinde geri dönüşü mümkün olmayacak ve hayırlı gelişmelere sebep olacak gelişmeler yaşamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise, yakın zamanda hayatındaki kişi ile değil de, gönlündeki kişiyle evlenir ve ömrü boyunca çok mutlu olur. Rüya sahibinin gönlündeki kişi ayrıdır, hayatındaki kişi ayrıdır. Rüyayı gören kişi aklı ile beyni arasında kalan birisidir. Aslında aklı da beyni de aynı kişi söylese de, kişinin hayatında başka birisi vardır. Bu nasıl oluyor diye kişide anlam veremiyor, ancak bazı boşluk ve baskı sonucunda ortaya çıkan olay sonucunda kendisini bir ilişkinin ortasında bulan rüya sahibi artık doğru yolu bulacağına ve sevdiğiyle kavuşacağına tabir edilir. Ayrıca etrafında bulunan bazı kadınların fesatlık ve fenalığı sonucunda da, gönlündeki kişiden uzak durduğuna dair rivayet edilir. Siz sadece size olan aşka ve sizin aşkınıza güvenerek hareket etmeye özen gösterin. Aynı zamanda iş hayatında da büyük gelişmeler yaşamaya devam eder. Rüya sahibi gönlündeki kişiyi çok üzdüğünden dolayı işleri hiç iyi gitmez. Özellikle para konusunda büyük sıkıntı yaşamakta olan kişi, hep bir çıkış kapısı arasa da nafile oluyordur. Hatta kişi ek iş dahi yapıyor ama yetiştirememekten yakınmaktadır. Ancak rüya sahibi gönlündeki kişiye kavuşunca bütün sıkıntı ve dertleri son bulacak. Her anlamda rahata, huzura, mutluluğa, bereket ve bolluğa ereceğine işaret eder. 

Rüyada Uçağa Bindiğini Görmenin Anlamı

Rüyada Uçağa Binmek

Rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan güzel değişmeleri simgeler. Kişi yeni bir işe ya da projeye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılardan ve insanlarla olan sorunlarından kurtularak çok rahat bir döneme girmeye delalet eder.

Rüyada Sevdiğiyle Uçağa Bindiğini Görmek

Kişinin hayatını tamamen değiştirecek olan hayırlı olaylar yaşamaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise, yakın zamanda hayırlısıyla dünya evine girmeye ve hayatının sonuna kadar çok mutlu olmaya delalet eder. Ayrıca kişinin yaptığı tüm dualar ve dileklerin kabul olacağına ve bu sayede kısmetinin de açılacağına rivayet edilir.


Rüya Yorumları;

 1. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda uzak bir yere gitmek için uçağa bindiğimi gördüm. Uçağa bindiğimde kalkması için bir süre bekledik, o sırada insanlar sırayla uçağa biniş yapıyor, koltuklarına geçiyorlardı. Daha sonra uçak kalkış için ilerlemeye başladı fakat aniden birşeyler oldu ve uçuş iptal oldu geri dönmeye başladık. Geri dönerken uyandım.

 2. Çiğdem tuna dedi ki:

  Rüyamda şu an ayrıldığım eşimle uçağa binip uçuyorduk seyahat ediyorduk oradan oraya ne anlama geliyor acaba?

 3. amine dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim oğlanla uçağa binip kaçıyorduk ve mutlu oluyordum

 4. Emine suvari dedi ki:

  Rüyamda uçağa binip uzağa gidiyordum içi çok güzeldi bembeyaz di ne anlama gelir

 5. Nedime dedi ki:

  Merhabalar. Çok ilginç bir rüya gördüm. Rüyamda platonik aşık olduğum ama onun duygularını bilmediğim kişiyle uçağa binmmiştim. Uçağa binmeden önce işlemler sırasında bir aksilik oluyor ve o sevdiğim kişiye rica ediyordum o da biletleri alıyordu uçağa biniyorduk yanımızda tanımadığım ama orada tanıştığım insanlar vardı bana pekiyi davranmıyordu ama mavi gömlek giymişti…

 6. Can dedi ki:

  merhaba rüyamda ben annem kız kardeşim uçakta gidiyoruz yan koltukta da Atatürk oturuyor. Atatürk uyuyor. Kardeşim kendi kendine oyun oynarken Atatürk’e çarpıyor kolu ve Atatürk uyanıyor işte özür diliyoruz sonra gülüyor hiç önemli değil diyor kardeşimi seviyor biraz sohbet ediyor sonra bana bakıyor gülerek. Bu kadar hatırladım ancak sizce anlamı nedir?

 7. Sevda dedi ki:

  Ruyamda havaalanina girip ucaga binmek uzere siraya girdik sonrasinda kendimi ucagin icinde hatirliyom havada uctumu hatirliyorum bi zaman sonra ucak inise geçecegini soyleyince o ruzgarin yuzume vurmasi icin ucagin altinda tutunabilecegim oturacagim bir demir vardi oriya inip o iniş anini cok guzel hissettim bu ruya ne anlama geliyo sizce

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.