RÜYADA ÖĞRETMENE SARILMAK

Rüyada öğretmene sarılmak, gören kişinin bilgi eksikliği duyduğu bir konuda başkalarına muhtaç olacağına ve kendinden emin olmaması anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin cehaletiyle baş başa kalacağına, kendisine yapmadığı yatırımlar yüzünden iş konusunda da her zaman geri planda kaldığına işaret eden rüya, kariyer yapmak isteyen kimselerin eğitimlerine önem vermedikleri için isteklerine ulaşamadıklarına ve yerlerinde saydıklarına tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı bu tip sıkıntılar sonrasında bir anda hayatını değiştirme kararı aldığına ve bundan sonraki dönemde eğitimine hız vereceğine, kurslara katılacağına, okumaya ve öğrenmeye açık bir duruma geçeceğine işaret eder. Genç insanlar için meraklı bir kişiliğe sahip olduklarından dolayı hayatlarında sürekli maceralar olacağına, her geçen gün yeni bilgiler öğreneceklerine ve bilgilerini hayata geçirecek mecralar bulacaklarına da işaret etmektedir.

Rüyada Öğretmene Sarılmanın Anlamları

Rüyada öğretmene sarılmak ve öpmek, gören kişinin gerek ailesinde, gerekse arkadaş çevresinde son derece iyi niyetli insanlar olduğuna, bilgiye değer veren bir çevrede büyüdüğüne işaret eder. Rüya sahibinin kendisine üstünlük taslayan iş arkadaşlarıyla arasına mesafe koyacağına, insanları ezmek yerine, onlara düzgün davranarak ders vereceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına işaret eder.

Rüyada ağlayarak öğretmene sarılmak, rüya sahibinin çok büyük bir yardım alacak olduğuna, sıkıntısının geçmesiyle duygu dolu anlar yaşayacağına, kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine işaret eder. Sevincini sevdiği insanlarla kutlayacak olan kişinin ağız tadının yerine geleceğini de tabir edilir. Akademik alanlarda veya kamuda görev almanın, iş ya da kariyer sınavlarında başarı sağlamanın da tabiridir.

Rüyada eski okul öğretmenini görmek, yaşanacak olan büyük bir kalp kırıklığına ve doğacak olan sorunlara işaret eder.

Rüyada çok sevdiği öğretmenini görmek, gören kişinin rakiplerinin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine tabir edilmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Ramazan dedi ki:

    Eski ögretmenimi gördüm ve ona sarılıp hüngür hüngür aglıdım çok özlediğim için

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com