RÜYADA ÖĞRETMEN İLE TARTIŞMAK

Rüyada öğretmenle tartışmak, gören kişi için pek hayırlı sayılmaz. Genellikle kendi yaptığı hatalar yüzünden çoğu defa pişmanlık duyan rüya sahibinin bir türlü akıllanmadığına, başına gelen olaylardan ders çıkarmadığı gibi, kendisine bu gibi durumlarda fikir veren, yol gösteren kimseleri de aksi tavırlarıyla kırdığına işaret eder. Gereksiz şekilde ego yapıldığına, hatalarını kabul etmek yerine burnunun dikine gidildiğine işaret eden bu rüya, eğitim çağındaki kişiler için yanlış tercihler yapabilecekleri için ailelerinin desteği olmadan, tek başlarına karar vermemelerini de öğütler. Kendisine bir yararı olmayan hayaller kurmanın ve sonunda zaman kaybıyla beraber iş kurmakta veya işe girmekte zorluk çekileceğine, bugünleri yaşarken geleceği düşünmeden hareket etmenin zararlarını ilerleyen yaşlarda çekmek zorunda kalacak olan rüya sahibinin pişmanlık içinde kalacağını işaret eder.

Rüyada Öğretmen İle Tartıştığını Görmenin Anlamları

Rüyada öğretmen ile tartışıp kavga etmek, tartışmanın büyük bir kavgaya dönüştüğünü görmek, aile içinde yaşanacak büyük bir çatışmanın habercisidir. Yetişme çağında çocuğu olan kişiler için ciddi bir kuşak çatışmasının, evlatlarının gerekli sorumlulukları almadıkları gibi, çok yanlış arkadaşlara sahip olmasının ailede yaratacağı üzüntüye tabir edilen bu rüya, huzurun kaçacağına, bir süreliğine aile bireyleri arasında iletişim sorunu yaşanacağına işaret eder.

Rüyada öğretmen ile tartışıp tokat atmak, büyük bir nankörlük, kendisine yapılan iyiliği unutmak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin, hem kendisinin, hem de ailesinin yüzünü kara çıkaracak işlere bulaşacağına, söz dinlemediği gibi, yanlış kimselerle ahbaplık etmek yüzünden geleceğini karartacağına işaret eder. Bekar kişiler için ayran gönüllü olmalarından dolayı yuva kurmakta zorluk çekeceklerine, yaşıtlarının gerisinden geleceklerine ve kariyer konusunda da geç kalacaklarına işaret eder. Evli kişiler için çocuklarının eğitim hayatlarında meydana gelecek tatsızlıkları ve eşler arasındaki görüş ayrılığını temsil etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com