RÜYADA ÖĞÜRMEK

Rüyada öğürmek, gören kişinin bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına ve bunun bedeninde ağırlara neden olacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin evde bir süre yatarak dinlenmesi gerekebileceğine tabir edilen bir rüyadır. Pek olumlu bir rüya değildir, rüyayı gören kişi için talihsizlerle geçecek bir döneme işaret eder. Rüyada öğürdüğünü görmek, gören kişinin yaşayacağı aksilikler, şanssızlıklar ve melanetli olaylar nedeniyle kendisini hiç iyi hissetmeyeceğine, halsizleşeceğine, hayata karşı isteksizleşeceğine, bir süre meydanlarda olmadan geri planda durup, sakinleşmeye ihtiyaç duyacağına işaret eder.

Rüyada Öğürdüğünü Görmenin Anlamları

Rüyada öğürerek kusmak, gören kişinin çektiği zahmet, çile ve yokluk nedeniyle artık kendini tutamayacağına, patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki her şeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada kusmak, gören kişinin yaptığı bir hatadan döneceğine ve yanlışının farkına vardığı andan onu hemen telafi etme yoluna gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin zararın neresinden dönülürse kardır felsefesi ile hareket edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada tiksinmek, gören kişinin gereksiz külfetten, ona ağır gelen maddi yükümlülüklerinden, ayağına dolanan işlerden, karşısına çıkacak aksiliklerden, kötü kişilerden ve uğursuzluklardan kurtulacağına, bu sayede yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, bundan sonra kendisi için çok daha iyi şeyler yapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com