RÜYADA ÖKÇE GÖRMEK

Rüyada ökçe görmek, gören kişinin kendisinden sonra evlatlarına bırakmak için bir dikili ağacı olsun diye uğraştığına ve bunu başaracağına işaret eder. Rüya sahibi yokluğunda sevdikleri rahat etsin diye mücadele ettiği anlamına gelirken aynı zamanda iman ve inanç sahibi, dinine, Allah’ına ve peygamberine bağlı bir kimse olduğu şeklinde tabir edilir. Rüyada ökçeli ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin eşi ve çocukları için çok hayırlı biri olacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine işaret eder. Merhametli ve adaletli bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Ökçe Görmenin Anlamları

Rüyada topuklu ayakkabı görmek, rüya sahibinin hayatının istediği gibi güzel gideceğine, kişinin işinin garanti olacağı, bu sayede geçim sıkıntısı ve zorluk yaşamayacağına işaret eder. Topuklu ayakkabı kişinin başarılarına, mutluluğuna ve huzuruna tabir edilir.

Rüyada yüksek topuklu ayakkabı görmek, ya da giymek, daha ziyade dişil olan unsurlara işaret edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin özellikle de meslek hayatında alacağı zaferlere ve kariyerinde sürekli olarak yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada ayakkabı topuğunun kırılması, büyük bir felaketin yaşanacağına işaret eder ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çok büyük bir acı yaşayacağına ve ömür boyu bu acıyı unutamayacağına işaret eder.

Rüyada kırık topuk görmek, rüya sahibinin acısını sonradan çekeceği bir iş yapacağına işaret eder. Kişi, aklındaki şeytana uyarak fena bir iş yapacak, ilk önce herkesi kandırdım sanacak ama daha sonra toplum içinde rezil olacak demektir. Yüz kızartacak bir suç işlemek şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com