RÜYADA ÖLECEĞİNİ BİLMEK

Rüyada öleceğini bilmek, gören kişinin güzel bir hayat yaşamasına ve sonunda hayırlı bir şekilde ölmesine işaret etmektedir. Rüyada öleceğini bilen kişi, uzun bir ömür yaşar ve her anlamda bereket, bolluk içinde bir hayat sürer demektir. Bu rüya aynı zamanda kişinin iş hayatında yükselmesine, hayırlı kazançlar elde etmesine, yaptığı bütün çalışmalarda başarı kazanmasına veya kendisine yardım eden kudretli bir kimsenin sayesinde amirliğe kadar çıkmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Öleceğini Bilmenin Anlamları

Rüyada kendisini ölmüş görmek, gören kişinin nefsini öldürerek ahiret hayatına hazırlanacağına işaret etmektedir. Bu rüya, dinde sebat eden ve takvalı olup her anlamda günahlardan ve yasaklardan kaçınan bir insana işaret eder. Daha ölmeden rüyada ölen kimse, eğer çok fazla hata yapan birisi ise kısa sürede bu hatalarından döner, doğru yola ulaşır ve bu hatalarından ders alarak takva sahibi bir insan olur. Bazen de bu rüya günah işlemeye ve bazı hatalar yapıp sonradan pişman olmaya işaret eder.

Rüyada öldükten sonra dirilmek, gören kişinin yaşadığı fakirlikten sonra ulaşacağı zenginliğe, hastalıktan sonra kavuşacağı sağlığa, acziyetten sonra erişeceği başarıya işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya kişinin oldukça yüksek ve geleceği parlak bir makama çıkmasıdır. Bu rüyayı gören kişi, sıkıntı ve üzüntülerden geçtikten ve zorlu bir çalışmanın ardından çok büyük bir başarıya imza atar ve herkesin imreneceği bir mevkiye çıkar şeklinde yorumlanır.

Rüyada yaşadığını söylediğini görmek, çok önceden ölmüş birisinin rüyada kişiye hala yaşadığını söylemesi, bu rüya o kişinin şehit olarak öldüğünün göstergesidir. Bu rüyada görülen kişi ahirette güzel bir makamdadır ve durumu iyidir. Rüyasında bir ölünün öldüğünü haber vermesi ise rüya sahibinden dua beklediğinin bir işaretidir. Bu nedenle böyle bir rüya gören, ölen kişi için dua etmeli ve istiğfarda bulunmalıdır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüya Yorumları;

  1. Fatos dedi ki:

    Slm.Ruyamda ölücegimi gordum ve iki kizima vasiyet ediyordum bir birinize sarilin uzmeyin diye soyluyordum ama cocuklarim cok agliyordu eşim yoktu yanimda bunun anlami ne..

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com