RÜYADA ÖN DİŞİN ÇIKMASI

Rüyada ön dişin çıkması, gören kişinin aile bireyleri ile yorumlanır. Gören kişi için bu yakın akraba, anne, baba yahut kardeş demektir. Rüya sahibinin, rüyasında ön dişlerinin çıktığını görmesi, ailesindeki kişilerden birine isabet edecek olan hastalığa veya yaşayacağı bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada ön dişlerin döküldüğünü görmek, yakın çevreden birini kaybetmeye, maddi yada manevi anlamda çöküş yaşamaya işaret eder. Bu rüya aileye uğrayacak olan bir bela ve musibet olarak da tabir edilir. Rüyayı gören kişinin önlem alması gerektiğine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin anne, baba ve kardeşlerini ihmal etmemesi gerektiğine, zor zamanlarında yanlarında olması gerektiğine tabir edilir. Rüyada dişlerin ön dişlerin yanında yeni dişler çıktığını görmek, aileye katılacak yeni bir üyeye işaret etmektedir. Bu kişi yeni evlenenler çiftler için bebek müjdesidir.

Rüyada Ön Dişin Çıkmasının Anlamları

Rüyada dişin çıkması ve kanaması, yaşanacak olan acı ve hüzne işaret eder. Kişinin yaşayacağı moral bozukluğuna yorumlanır. Görülen bu rüya son zamanlarda üst üste gelecek sorunların kişiyi çok bunaltacağına işaret eder. Bu dönemde son derece sabırlı ve özverili olması gerektiğini bildirir. Rüyada dişinin eline gelmesi, beklenmeyen birinden alınacak darbe ve zarara yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin ummadığı biri yüzünden sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada dişin kırılması, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıdan sonra kavuşacağı huzura işaret eder. Kişini çektiği onca zahmet ile gelecek olan rahatlamaya yorumlanır. Rüyada diş hayatında borçlu olunan birinin kişiye göstereceği kolaylığa yorumlanır. Borcu taksitlendirmeye, anlaşma sağlamaya ve zorlu bir süreçten en az zarar ile kurtulmaya tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com