RÜYADA NUR GÖRMEK

Rüyada nur görmek, gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir ve kişinin nurlarla karşılaşmasına işaret eder. Çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Kim rüyasında nur görse, onun kalbine ve ruhuna güzellikler dolar, üzerine Allah’ın şefaati, hikmeti, rahmeti ve merhameti yağar demektir. Rüya sahibi Allah katında af olur. Sağlığı, neşesi, kazancı yerinde olur, aile içindeki huzuru hiç eksilmez denir. Rüyada nur görmek, inanların mutluluğuna, inanmayanların da doğru yolu bulmasına tabir edilmektedir.

Rüyada Nur Görmenin Anlamları

Rüyada nur indiğini görmek, gören kişinin ruhu ve yolu aydınlanır. Rüya sahibi bilge ve alim olmuş kişilerden feyz alacak, yüzünü hem ilim ve irfana hem de Kabe’ye dönecek inancını saptırmadan ve nefsine yenik düşmeden layığı ile yaşama şerefine nail olacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada nur yağması, bereket ve bolluk anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin verimli işler yapmasına yani küçük girişimlerinden büyük fayda sağlamasına, mutluluğa ve huzura kavuşmasına işaret etmektedir. Bu kişi melanetlerden de korunur şeklinde yorumlanır.

Rüyada nur yüzlü dede görmek, müjde verecek hayırlı bir kişiyle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin belki de hayatında daha önce hiç duymadığı kadar sürpriz olacak bir haberi getirecek olan kimsenin varlığına işaret eder..

Rüyada nur yüzlü kadın görmek, Allah tarafından nasip edilecek hayırlı ve kısmetli işlere, evliliğe, vatana millete güzel ve hayırlı evlatlar yetiştirmeye işaret ederken diğer yandan da kısa zaman içinde gelecek olan müjdeli haberlere yorumlanır.

Rüyada nur dağına çıkmak, gören kişinin geri kalan hayatından yana sırtının artık bir daha asla yere gelmeyecek kadar şanslı olacağı anlamına gelir. Kişi, en zor gibi görünen işlerin ve sorunların üstesinden gelecek kadar başarılı olacaktır demektir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.