RÜYADA NAS SURESİ OKUMAK

Rüyada Nas suresi okumak, gören kişinin görünen ve görünmeyen tüm kötülüklerden ve belalardan emin olması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi korktuğundan emin olur ve tüm tehlikelerden korunur demektir. Bu rüya özellikle bilinmeyen varlıklardan korkanlar için emin olmaya işaret eder. Rüyasında Nas suresi okuyup üzerine üfleyen kişi yanında bulunan hilekar ve kötü insanların şerrinden emin olur. Rüyada nas suresini dinlemek, rüya sahibinin dost görünümlü bir düşmanının olduğuna ve bu kişinin vereceği sıkıntılardan emin olmayı göstermektedir. Rüyada kendi üzerine birisinin nas suresi okuduğunu görmek, rüya sahibini kötülüklerden koruyacak birtakım kişilerle karşılaşmasına ve onların sayesinde her şerden emin olmaya yorumlanır.

Rüyada Nas Suresi Okumanın Anlamları

Rüyada nas suresi okuyan imam görmek, rüya sahibinin farkında olmadan bir takım tehlikelerin içinde olduğuna ve bunlardan kurtulmak için dua okuması gerektiğine işaret eder. Bu rüya yaşanılan sıkıntılardan sadece dua ederek ve doğru yolda ilerleyerek kurtulmaya tabir edilir. Rüyada bir imamın rüya sahibinin üzerine nas suresini okuması, gören kişinin ibadetlerini tam yapması gerektiğine, bazı belalara maruz kalıp duanın gücü ile kurtulmaya, yakın zamanda kişiye yardım edecek biri sayesinde tüm sıkıntılardan uzaklaşmaya işaret etmektedir.

Rüyada nas suresinden bir parça okumak, gören kişi her türlü şerden, beladan ve nazardan emin olur demektir. Nas suresi rüya sahibine zarar vermek isteyen kişilerin şerrinden uzak tutmaya ve bu kimselerin vereceği zararları dua yoluyla atmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.