RÜYADA NİNE GÖRMEK

Rüyada nine görmek, gören kişi için hayır duası almaya, kazadan, beladan, kötülükten uzak olmaya, korkulardan, kötü duygu ve düşüncelerden arınmaya, tazelenmeye, yenilenmeye, canlanmaya ve hayat bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayırlı kimselerle karşılaşacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına yorumlanır. Rüyada nine görmek, hane içindeki ferahlığa, bolluğa ve berekete tabir edilir. Bu rüya çok hayırlı ve güzeldir. Hikmet sahibi olmaya, selamete, Allah’ın lütuflarıyla mükafatlandırılmaya, sıcak bir yuva sahibi olmaya, hayatın yükünden, dertlerin ağırlarından kurtulup, şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Nine Görmenin Anlamları

Rüyada ölmüş nine görmek, gören kişinin sürpriz ve müjdeli bir haber alacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, esenlik ve huzur bulacağına işaret eder. Yüz güldüren olaylar yaşamaya da tabir edilir.

Rüyada anneanneyi öpmek, gören kişinin vesveselerinin, şüphelerinin ve korkularının yersiz olduğuna, kafasında kurduklarının hiçbir gerçek dayanağı olmadığına ve rüya sahibinin bu durumun farkına varıp huzur bulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada anneanneye sarılmak, rüya sahibinin sağlıklı ve isabetli kararlar alma yeteneğini kaybedeceğine bu nedenle de zarara uğrayıp, üzülmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada anneannenin öldüğünü görmek, gören kişi yakınlarını kendine küstürecek demektir. Rüya sahibi, sevdiklerine gereken önemi, değeri ve ilgiliyi göstermeyecek ya da saygı sınırlarını aşıp, onları fena şekilde incitip üzecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyada anneannenin dirildiğini görmek, gören kişinin umudunu tamamen kaybettiği bu nedenle de artık aklına bile getirmediği bir işin sürpriz bir gelişme göstereceğine, rüya sahibine hayır ve mutluluk getireceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com