RÜYADA NİŞANLIK GİYMEK

Rüyada nişanlık giymek, gören kişinin duygusal ilişkileri ile alakalı olumlu gelişmeler yaşayacağını ifade eder. Bunun yanı sıra rüyada nişanlık giymek rüya sahibinin sevgilisiyle ya da eşiyle ilişkisini tazeleyeceğine ve eskiden yaşanmış olan problemlerin üstünde set çekmeye tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda ailevi ilişkilerdeki pürüzlerin ve gereksiz gerginliklerin ortadan kalkacağına işaret eder. Diğer bir tabire göre de gerçek hayatta da nişanlılığa işaret eder. Kısa süre içerisinde gören kişinin karşısına iyi bir kısmet çıkacağına ve o kişiyle evlilik sürecine girileceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise, aileden biri bu güzel şeyi yaşayacak demektir. Aile içerisinde evlenme çağında olan birileri varsa o kişinin nişanlanması çok yakındır. Rüya sahibi evli ise, onun için de eşi ile olan ilişkisi güzelleşecektir şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Nişanlık Giymenin Anlamları

Rüyada mavi nişanlık giymek, umut anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bazı konularda umudunu kaybetmeden olumlu sonuçlanması için bekler demektir. Bazılarında hüsran yaşasa da bazıların güzel sonuçlar alması onu fazlasıyla sevindirir. Ayrıca rüyada mavi nişanlık giymek, bebek sahibi olmaya da işaret eder. Rüya sahibi eğer evli ise ve çocuğu yoksa yakın zamanda bir çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada yeşil nişanlık giymek, güzel bir evliliğe işaret eder. Rüya sahibi ailesine düşkün ve ailesi ile ibadetlerini birlikte yerine getiren biri olur. Özellikle dini duyguları güçlü olan, manevi yönleri ile yaşayan biri ile bir evlilik hayatı olacaktır. Karşısındaki kişinin gayretleri rüya sahibinin de dini daha çok önemsemesini sağlayacaktır.

Rüyada pembe nişanlık giymek, boş hayallere kapılmaya işaret eder. İnsanlara kendisini kolay kaptıran, büyük hayaller kuran ancak sonunda büyük hüsran yaşayan bir kişinin varlığına tabir edilir. Ancak rüya sahibi hayata çok bağlı ve küçük şeylerden mutlu olan  ve insanlara karşı hoşgörülü olup hep iyi düşünen biridir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.