RÜYADA NİŞANLISINI GÖRMEK

Rüyada nişanlısını görmek, hayırlı rüyalar içinde yer almaktadır. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına ve bu sayede son dönemlerde uğradığı zararları ortadan kaldıracağına ve uzun bir süre boyunca çok bereketli ve büyük kazançlar elde etmesini sağlayacak bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nişanlısını Görmenin Anlamları

Rüyada nişanlısını öpmek, uzun zamandan beri aralarında yaşanmış olan bir tartışmadan dolayı birbirlerinden haber almayan nişanlıların yakın bir zaman içinde bir araya geleceklerine, uzun uzun konuşup vakit geçireceklerine çok büyük bir mutluluğa erişeceklerine ve kısa bir süre için bile olsa ayrı kalmalarından ötürü çok üzüntü duyacaklarına işaret eder.

Rüyada nişanlısını başka biriyle görmek, gören kişinin geçmişte yaşadığı bir takım olaylardan dolayı bırakılıp gidilmekten ve terk edilmekten çok korktuğuna tabir edilir.

Rüyada nişanlısını dövmek, gören kişinin, iş hayatında büyük maddi sorunlar yaşıyor olan nişanlısının kötü günler geçirmekte olduğuna, tüm imkanlarını seferber ederek uzun bir zamandan beri gün geçtikçe artan borçlara ve sıkıntılara karşı çok büyük bir destekte bulunacağına ve bu destek sayesinde büyük zararlara uğramış olan nişanlısının yakın bir zaman içinde kendisine geleceğine işaret eder.

Rüyada nişanlısını hamile görmek, gören kişinin iş hayatı içinde çok hayırlı şeylere gireceğine, bu sayede çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Gizem dedi ki:

    Nisanlimla bir bahcedeyiz ve bana bakim gulumsuyordu nisanlimla normaldede ayrildik gibi ailelere aciklandi cok uzuluyorum ondan olabilirmi

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com