RÜYADA NEFESSİZ KALMAK

Rüyada nefessiz kalmak, gören kişinin aşırı egolu olmasına, daima kendisini beğenmesine, kibre ve kendi dışında fikir ve eleştirilere kapalı olmaya tabir edilir. Gören kişi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya, kişinin hata içinde olmasına, yaptıkları ile sevdikleri tarafından giderek dışlanacağına işaret eder. Bazen de bu rüya vicdan azabı çekmeye, bilerek bir kötü işe karışmaya veya buna göz yummaya yorumlanır. Farklı yorumlara göre ise, değer verilen birinden rüya sahibinin görecek olduğu olumsuz davranışlar neticesinde büyük üzüntü yaşamaya ve beklenmeyen sözler duymaya yorumlanır. Aynı zamanda sürdürülen olumsuz yaşam şekli ile, yaşanacak sağlık sorunlarını gösteren bu rüya, gören kişinin hastalığa yakalanmadan önce yaşamına çeki düzen vermesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Nefessiz Kalmanın Anlamları

Rüyada nefes darlığı çekmek, gören kişinin aile hayatında yaşadığı problemlerden kendisini kurtarıp yeni bir yere taşınacağına, yeni bir işe gireceğine, bu sayede iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük kazançlar elde ederek geçmiş yaşantısına tamamen sünger çekeceğine tabir edilir. Rüya sahibini iş hayatında ve aile hayatında büyük sıkıntılara sokan ve bu bütün sorunların yakın bir zamanda ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada nefes kesilmesi, gören kişinin hayırlı bir kısmet ile dünya evine girmiş olmasına, yakında bir bebek sahibi olacağına ve bu yüzden çok büyük bir heyecan duyduğuna işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin hastalanacağına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com