RÜYADA NOTER GÖRMEK

Rüyada noter görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde onay almasına ve yöneticilerinin ve patronlarının gözüne girmek suretiyle terfi etmenin habercisidir. Kişinin hayatında yasa dışı unsurlar bulunmadığı gibi, günah işlememek için özen gösterildiğini, insanlara her zaman eşitlikçi ve adil davranıldığını ifade eden rüya, kaymakamlık, valilik, avukatlık gibi mesleklerde başarılı olunacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına tabir edilir. Akrabalarla miras paylaşımı yapmak için bir araya gelmenin ve mevcut malları bölüşmenin işareti olduğu gibi, anne ve babadan alınacak yüklü bir parayla kendi işini kuracak olmaya da yorumlanmaktadır. Noter görmek devlet makamlarında görev almak yahut resmi sınavlara girerek hayatını değiştirmek, mülakatlarda etkileyici konuşmalar yapmak, insanların güvenini kazanarak yaşamak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Noter Görmenin Anlamları

Rüyada noter olmak, hak dağıtmak, herkese adil olmak için elinden geleni yapmak ve örnek kişi olmak anlamına gelmektedir. Noter olan kişiler gerçek hayatlarında insanların sorunlarını çözecek mevkilerde bulunurlar veya kamuya yarar sağlayan önemli işlerde görev alırlar demektir. Yaşamını adalet için harcayan, sorumluluklardan kaçmayan, insanlara el uzatmaktan çekinmeyen yüce gönüllü biri olmaya da işaret eder.

Rüyada notere gitmek, kurulan bir ortaklıkta kişinin sürekli şüpheye düşeceğine ve haksızlığa uğramaya yorumlanır. Aile içinde miras veya mal yüzünden çıkacak tartışmaların kavgaya dönüşerek kırıcı bir hal alacağına ve aile büyüklerine gönül koyulacağına, kişinin kendi başının çaresine bakacağına işaret eder. Notere gitmek nikah kıymak manasına geldiği gibi, parasal konularda yapılacak her türlü paylaşımı, mal değiş tokuşunu yahut eldeki bir taşınmazın satılacağını da işaret eder. Sıkıntıya girmeden edinilen mala ve paraya da yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com