RÜYADA NOT DEFTERİ GÖRMEK

Rüyada not defteri görmek, bir iyilikle karşılaşmak ve bu iyiliğin altında kalmamak için çabalamak anlamına gelmektedir. Rüya sahibine iş konusunda yardımcı olacak birinin varlığına işaret eden rüya, vefalı insanlarla karşılaşmaya yorulur. Not defteri gören kimselerin eğitim hayatları uzun olur ve genellikle bir üniversitede profesörlüğe kadar yükselecek bir kariyerin de habercisidir. Genç kimseler için yabancı dil eğitimleri alacaklarına ve kalifiye bir eleman olarak pek çok iş yerinden teklif alarak, çalışma hayatlarını erken yaşta kontrol altına alacaklarına tabir edilir. Rüya sahibinin kindar bir insan olmasına da işaret eden rüya, kişiye yapılan iyiliklerin veya kötülüklerin unutulmadığını, er ya da geç hepsinin cevabını vermek isteyen rüya sahibinin hayatındaki kimseleri her zaman yakın mercek altına aldığını da bildirmektedir.

Rüyada Not Defteri Görmenin Anlamları

Rüyada not defteri almak, plan yapmak demektir ve genellikle kişilerin gelecekte olmasını istedikleri her konuda şimdiden adım atmaya başlayacaklarını, kendilerini garanti altına almak adına sürekli küçük yatırımlar yapacaklarını ve bu yatırımları ilerleyen yıllarda büyüterek gayrimenkul zengini haline geleceklerine işaret eder. Not defteri alan kimseler ekonomi veya finans konularında ilim irfan sahibi oldukları gibi, çok aranan biri haline gelirler demektir. Rüya sahibinin çalıştığı alanda bir numara olacağına, dikkati ve çalışma disiplini sayesinde erken yaşta en iyi mevkilere geleceğini de müjdeleyen güzel rüyalar arasındadır.

Rüyada not defteri bulmak, içi yazılı veya notlarla dolu bir not defteri bulmak başkasından fikir almak anlamına gelmektedir. Defterin içinde yazılı olan şeyler hatırlanıyorsa ona göre yorum yapılması daha doğrudur. Genel olarak kişinin destek alacağını, ailesinden veya bir iş konusunda uzman birinden yardım göreceğini işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com