RÜYADA NOHUTLU PİLAV GÖRMEK

Rüyada nohutlu pilav görmek, kısmetlerin bolluğuna ve maddi anlamda her istediğini alabilecek düzeyde olan rüya sahibinin rızkının artacağına işaret eder. Geçinmekte zorlanan kişiler için daha ferah bir hayata sahip olmalarının yakın olduğunu vurgulayan rüya, zenginler için de mallarına yenilerini ekleyecekleri güzel ve verimli bir döneme girdiklerinin işaretçisidir. Başkalarıyla paylaştıkça daha da zenginleşeceğini düşünen kişilerin, hayır işlerinden geri kalmadıklarını, aileleri başta olmak üzere, maddi zorluk içinde olan tanıdıklarına da gizliden yardımlarda bulunduklarını, inançları gereği yaptıkları yardımlardan söz etmeyip, son derece güzel davranışlarla bu ahlaki değerleri koruduklarını işaret eder. Genç kişiler için erken yaşta ev sahibi olmak anlamına gelen rüya, dünya zevklerinden her türlü nasiplenmenin de delalet eder.

Rüyada Nohutlu Pilav Görmenin Anlamları

Rüyada nohutlu pilav yapmak, büyük bir tencerede veya kazan içinde nohutlu pilav yapan kişi bekarsa evlenir ve düğünü dillere destan olur demektir. Evli biri bu rüyayı görürse, kızı veya oğlunu evlendirir. Düğün dernek kurmaya, nişan, sünnet veya söz kesmeye işaret eden rüya, güzel günlerin, sevinçli kalabalıkların habercisidir. Kişinin ailesi ile birlikte ağız tadıyla geçireceği mutlu günlerin işareti olan rüya bol kazanç anlamına da gelmektedir.

Rüyada nohutlu pilav yemek, eşler arasındaki uyuma, terbiyeli evlatlar yetiştirmeye, vefalı dostlar edinmeye ve kişinin günlük hayatını keyifli uğraşlarla geçirmesine işaret eder. Güzelliklerin, ince düşünceli insanların, hediye almanın ve kutlama yapmanın işareti olan rüya, kişinin çok daha iyi paralar kazanacağı bir işe başlamasından duyduğu keyfi de dile getirmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com