RÜYADA NİŞANLANMAK

Rüyada nişanlanmak, rüya sahibinin alacağı güzel ve sevindirici bir habere işaret eder. Rüyada tanımadığı bir kişiyle nişanlanan kimse gerçek hayatında mutlu olur ve karşısına hayırlı bir kısmet çıkar demektir. Nişanlanmak genellikle hayırla yorumlanan bir rüyadır. Nişanlanmak sevinmeye, mutlu olmaya, rüya sahibinin önüne çıkacak güzel imkanlara ve iş hayatında yaşayacağı mutlu günlere işaret eder. Rüyada kişinin tanımadığı bir çiftin nişanlaması görmesi iyi bir şeydir. Bu rüya sahibinin yaşayacağı güzel ve mutlu haberlere işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin huzur içinde yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bekar bir kimsenin rüyasında nişanlandığını görmesi o kişinin evleneceğine yani karşısına çıkacak kısmete işaret eder. Ama evli bir kimse rüyasında nişanlandığını görürse bu onun zor bir duruma düşeceğine işaret eder. Rüyada nişan atmak ya da nişanın bozulması iyiye yorumlanmaz.

Rüyada Nişanlanmanın Anlamları

Rüyada nişan yüzüğü görmek hayırlara işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü gören kişi evlenir, evliyse bir evladı olur ve mal mülk sahibi olur demektir. Fakat nişan yüzüğü bir yandan da bekar olan kişinin daha bir süre bekar kalacağına işaret eder. Eğer kişi rüyasında yüzüğü parmağına takıyorsa ve o kişi bekarsa daha uzun süre evlenemeyecek demektir. Rüyada nişan yüzüğü satın almak da aynı anlama gelmektedir. Eğer yüzük takan ya da satın alan kişi bekar değil de evliyse o zaman bu onun eşiyle bazı problemler yaşayacağına işaret eder. Evli bir kadının rüyasında bekar birine yüzük vermesi eşiyle problemlerinin uzayacağına, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle nişanlandığını görmek, pek iyi olmayan haberler almaya işaret eder. Bu rüya kişinin yaşayacağı bir üzüntüye ve sıkıntıya delalet eder. Rüyasında tanımadığı bir kişiyle nişanlanan rüya sahibi kendini tehlikeli ya da zor bir durumun içinde bulabilir demektir. Buna karşın kişinin birbirini tanımayan iki kişinin nişanlandığını görmesi güzel haberlere ve o kişinin mutluluğuna, huzuruna işaret eder.

Rüyada nişana gitmek, insanların takdirini ve sevgisini kazanacak hareketlerde bulunur demektir. Bu rüya sevindirici, müjdeli bir haber almaya işarettir. Rüyada nişana giden kişi hiç ummadığı yerlerden kendisini mutlu edecek havadisler alır. Bu gelecek güzel günlerin habercisidir.

Rüyada zorla nişanlandırılmak, gören kişi hiç beklemediği yerlerden nimetler kazanır, bereketli ve bolluk dolu günlerin geleceğine, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine işarettir. Rüyasında zorla nişanlandırılan kişi geleceğe dair planlarını gerçekleştirir demektir. Yine kısa sürede ulaşacak müjdeli bir haberdir. Bazı yorumculara göre de bu rüya sıkıntıya işaret eder. İstemediği bir şey yapmaya, hatalar işlemeye ve sonra bu hatalardan dönerek pişman olmaya yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Hakan batun dedi ki:

    Rüyamda eskiden hoşlandım bir kızla nişanladık ve sonra ben yüzüğü çıkardım bu kadar

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com