RÜYADA NEFES NEFESE KALMAK

Rüyada nefes nefese kalmak, gören kişinin sabırsızlanmasına, huzurunun kaçmasına, kafasının karışmasına ve gelecek günleriyle ilgili olarak kuşkulanmasına neden olacak bazı tatsız olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Genel olarak olumsuz şekillerde tabir edilen bu rüya, uzun zamandan beri istenen ve büyük bir arzu ve inançla peşinden koşulan hayallerin kısa süre içinde gerçeğe dönüşeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çalışma hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına da tabir etmektedir.

Rüyada Nefes Nefese Kalmanın Anlamları

Rüyada nefes sesi duymak, gören kişinin psikolojik olarak iyileşeceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından çıkaracağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına ve herşeyin bundan sonra çok daha güzel olacağına ve yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada nefes nefese koşmak, gören kişinin zorlu bir dönem geçireceğine, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceği ve bu dönemde günlerinin çok hareketli olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada nefes alamamak, aile hayatını çok güzel geçiren rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinin, kendisine karşı takınacağı tavırdan ya da yapacağı bir hareketten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, bu olaydan sonra bu kişi ile arasına mesafe koyacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine delalet eder.

Rüyada nefessiz kalmak, iş hayatında kısa zamanda çok büyük aşamalar kaydeden rüya sahibinin, kendisini dev aynasında görmeye başlayacağına ancak daha sonra yaşayacağı çeşitli olaylardan sonra kendisine gelip yaptığı hatayı anlayacağına ve içinde bulunduğu durumu düzelteceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Aslı Alataş dedi ki:

    Rüyada hasta olan babam nefes nefese kalmış ve benim adımı aniyordu. Saç ve sakalları uzundu.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com