RÜYADA NAR TOPLAMAK

Rüyada nar toplamak, bereketli bir hayat sürmeye işaret eder. Bu rüya toplanan narın durumuna ve miktarına göre farklı şekillerde yorumlanır. Olgunlaşmış narları toplamak maddi anlamda büyük kazançlar elde etmeye, iş konusunda rüya sahibinin istediğinden de fazlasına sahip olacağına işaret ederken olgunlaşmamış, ham nar toplamak ise gören kişinin hastalanarak uzun sürecek bir sıkıntı yaşayacağını işaret eder. Birden fazla olgun nar toplamak çok zengin bir hayata işaret ettiği gibi, bir tek nar toplayan kişi ise geçici bir servet elde edecek anlamına gelmektedir. Kırmızı nar topladığını gören bekar bayanlar zengin bir erkekle evlilik yaparlar demektir. Kış mevsiminde nar topladığını görmek ise gören kişinin iflas edeceğine ve elinde avucunda ne varsa kaybedip, sefil bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Nar Toplamanın Anlamları

Rüyada nar yemek, gören kişinin çok büyük çalışmalar yaparak büyük başarılar ve maddi kazançlar elde edeceği işinde çok iyi yerlere geleceğine, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada ekşi nar yemek, keyif kaçıracak olaylar yaşamak ve sonrasında aile içinde de pek çok kötü olay yaşamak anlamına gelen bu rüya, gören kişinin kederlenmesine sebep olacak kavgalara, hastalık ve maddi sıkıntılara da işaret eder. Ekşi nar yemek iyiye yorulmadığı gibi, rüya sahibinin servetini kaybedip, daha fakir bir hayat yaşamasına da tabir edilmektedir.

Rüyada nar kabuğu yemek, rüya sahibinin ayağına gelen fırsatı tepmesi ve sonrasında çok büyük bir pişmanlık yaşaması anlamına gelen rüya, gören kişinin kendi kısmetlerini baltalaması ve sonrasında da bu yüzden tüm hayatını etkileyecek bir üzüntü duymasına neden olur demektir. İslami açıdan nar kabuğu yiyen kişiler hastalıklarına nihai bir çözüm bulur, iyileşir ve eski günlerine kavuşurlar şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com