R

R harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “R” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada roman görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve uğraştığı konuların bazı kesimlerce anlamsız sayıldığına ve rüya sahibinin bu kimselerin anlayışına ve görüşüne göre kendine hayır getirecek ve dişe dokunur bir iş yapmadığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, rüyayı gören kişinin sanatın bütün dallarına karşı yeteneği olduğu anlamına gelir. Bir kütüphanede roman görmek, işlerinizin bu dönemde iyi gitmediğine ve düzeltmek için çareler aradığınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisini ruhen ve bilgi bakımından besleyen ve ona zevk veren konuların, çevresindeki kişilerce anlaşılmayışına ve kendisine saygı gösterilmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin idealist oluşu insanlar tarafından kabul görmüyor demektir. Rüyada roman okumak, yeni bir maceraya atılmayı veya bir yolculuk yapmayı düşündüğünüze delalet eder. Rüyada roman okuduğunu gören kişi sorumluluk sahibi, gerek aile hayatında gerekse meslek hayatında sorumluluklarını aksatmayan, payına düşen işi zamanında ve eksiksiz yerine getiren kişidir. Bu kişinin başarıları da gelip geçici olmayacak, hayat boyu sürecek demektir.

Rüyada rahibe görmenin anlamı, yakın zamanda çok kıskanılan bir kişi olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayatında olmasını çok istediği bir duasının ya da dileğinin kısa sürede gerçekleşeceğine ve bu sebeple etrafındaki fesat ve kıskanç kişiler tarafından iç geçirilerek bakılmaya yorumlanır. Rüyada görülen rahibe, dünyanın malının geçici olduğuna ve gerçek hayatın sadece öldükten sonra olacağına inanması gerekir. Yani dünya zevklerinden elini eteğini çekerek, daha huzurlu ve sakin bir hayat sürmeye işaret eder. Kişi aslında tamda böyle birisidir, ancak yanındaki kişi sizin için elinden geleni yapmıyorsa, hayal kurmaktan öteye geçmeden önce iyi düşünmekte fayda var. Rüyada görülen rahibe, düzgün yaşantı sürmeye yorumlanır.

Rüyada raf görmenin anlamı güvenilir kişiye, faydalı iş ortağına, yardımsever ve sadık eşe işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatının ve iş hayatının bulunduğu durumdan daha iyiye gideceğine ve içinde bulunduğu sıkıntılı bir dönem var ise biteceğine delalet eder. Raf rüyaları genelde hayatınızın düzgün bir çizgi üzerinde gideceğine ve saadet dolu günler geçireceğinizin habercisidir. Rüyayı gören kişi rafa bir şeyler yerleştirdiğini görürse, hayalleriniz olduğu anlamına gelir. Boş raflar rüyada pek iyiye yorulmaz. Uğursuzluğun ve şanssızlığın işareti olarak bilinir. Rüyada dolu raf görmek istenilen rüyaların hayırlısıyla gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada radyo görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin boş hevesler peşinde olduğunu gösterir. Rüya sahibinin kendisini beyhude işlere adadığına ve zamanını boş yere zarar, ziyan ettiğini işarettir. Ancak bazı rüya alimlerine göre, rüyada görülen radyo beklenen habere ve yakın zamanda uzaktaki bir tanıdığınızla iletişime geçmeye haberdar eder. Çalan bir radyo, yakın zamanda acilen alınacak olan habere tabir edilir. Eğer rüyada görülen radyo kapalı ise, zamanı geçtikten sonra duyulacak olan habere delalet eder.

www.ruyaninanlami.com