RÜYADA RAF GÖRMEK

Rüyada raf görmenin anlamı güvenilir kişiye, faydalı iş ortağına, yardımsever ve sadık eşe işaret eder. Rüya sahibinin aile hayatının ve iş hayatının bulunduğu durumdan daha iyiye gideceğine ve içinde bulunduğu sıkıntılı bir dönem var ise biteceğine delalet eder. Raf rüyaları genelde hayatınızın düzgün bir çizgi üzerinde gideceğine ve saadet dolu günler geçireceğinizin habercisidir. Rüyayı gören kişi rafa bir şeyler yerleştirdiğini görürse, hayalleriniz olduğu anlamına gelir. Boş raflar rüyada pek iyiye yorulmaz. Uğursuzluğun ve şanssızlığın işareti olarak bilinir. Rüyada dolu raf görmek istenilen rüyaların hayırlısıyla gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Raf Görmenin Anlamları

Rüyada Raf Yerleştirmek

Rüyada boş olan raflara eşya yerleştirdiğini gören kişinin hayatındaki olmasını çok istediği bir şey gerçekleşerek müjdeli haber alır. Aynı zamanda bilgin ve zeki bir çocuğu da işaret eder. Rüya sahibi evli ise gurur duyacağı bir evlat sahibi olacağına delalet ettiği gibi, bekar ise hayırlı ve ilim, irfan sahibi bir kişiyle izdivaç manasına gelir.

Rüyada Raf Temizlemek

Rüya sahibinin düzgün ve tertipli bir kişi olduğuna delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayatında bulunan bazı kötü kişiler olduğu ve bu kötü kişilerden yakın zamanda kurtularak huzura ermeye işaret eder. Girilen işlerde üstün başarı elde etmeye ve daima hep iyiye doğru gidileceğinin anlamına gelir. Hatta yakın bir sürede rüya sahibi yaptığı işler ve projeler sayesinde adından çok söz ettireceğine yorumlanır.

Rüyada Raf Dizmek

Rüyasında rafa eşya dizelediğini gören kişi hayatını yoluna koymaya başladığının habercisidir. Bazı rüya alimlerine göre rüyada görülen raf dizmek, hatalarını düzeltmeye çalışmaya ve sorunlardan kurtulmak için yol aradığının da manasına gelir. Rüya sahibi zamanında yaptığı hatalardan ders çıkarmış ve artık bunları düzeltmek için çaba gösterdiğini gösteren haberci rüyada diyebiliriz.

Rüyada Raf Silmek

Rüya sahibinin iş hayatına verdiği önemi göstermektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında bulunan sıkıntılardan kurtulmaya ve hem maddi, hemde manevi anlamda yükselmeye yorumlanır. Rüya sahibinin yapacağı bir iş sayesinde ömrü boyunca huzurlu, rahat, sağlıklı, güzel ve bereketli geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Boş Raf Görmek

Rüyada görülen boş raf rüya alimlerine göre pek hayırlı olarak tabir edilmektedir. Ancak rüyanızı hayra yorun ve olumsuz yorum yapacak olan kişilere anlatmayın. Bu dönemde bazı olumsuzluklar ve şansızlıklar yaşanabilir. Bunları önlemek için ve en aza indirmek için biraz daha temkinli davranmakta fayda var.

Rüyada Beyaz Raf Görmek

Oldukça hayırlı rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin iş hayatında ya da var ise iş ortağı ile üstün başarılar elde edeceklerinin habercisidir. Kazanılacak başarılar sayesinde mutlu olunacağını delalet eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.