RÜYADA ROMAN GÖRMEK

Rüyada roman görmenin anlamı, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve uğraştığı konuların bazı kesimlerce anlamsız sayıldığına ve rüya sahibinin bu kimselerin anlayışına ve görüşüne göre kendine hayır getirecek ve dişe dokunur bir iş yapmadığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, rüyayı gören kişinin sanatın bütün dallarına karşı yeteneği olduğu anlamına gelir. Bir kütüphanede roman görmek, işlerinizin bu dönemde iyi gitmediğine ve düzeltmek için çareler aradığınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisini ruhen ve bilgi bakımından besleyen ve ona zevk veren konuların, çevresindeki kişilerce anlaşılmayışına ve kendisine saygı gösterilmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin idealist oluşu insanlar tarafından kabul görmüyor demektir. Rüyada roman okumak, yeni bir maceraya atılmayı veya bir yolculuk yapmayı düşündüğünüze delalet eder. Rüyada roman okuduğunu gören kişi sorumluluk sahibi, gerek aile hayatında gerekse meslek hayatında sorumluluklarını aksatmayan, payına düşen işi zamanında ve eksiksiz yerine getiren kişidir. Bu kişinin başarıları da gelip geçici olmayacak, hayat boyu sürecek demektir.

Rüyada roman yazmak, rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini ifade etme konusunda son derece başarılı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin konuşma yeteneği sayesinde hem insanları etkileme ve ikna etme konusunda iyi olduğuna hem de çevresiyle iletişiminde çok başarılı olduğuna rivayet edilir.

Rüyada roman satın almak, bir kitapçıdan bir roman satın aldığınızı görmek, iş anlamında bazı yeni kararlar uygulamak istendiğine işarettir. Rüyayı gören kişinin hedeflerinin, amaçlarının, ideallerinin ve isteklerinin zamanla değişeceğine, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına bu durumunda hayatı üzerinde köklü değişiklikler meydana getireceğine tabir edilir.

 

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.