M

M harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “M” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada maaş aldığını görmenin anlamı, girilecek olan ticaret işinin getirisine yorulur. Gelir düzeyinin değişmeyeceğine ve işlerin standart halde giderken biranda yükselişe geçeceğine delalet eder. Rüyada maaş aldığını gören kişi alın teriyle, emeğiyle para kazandığına ve rızkının helal olduğunun da işaretçisidir. Rüyayı gören kişi artık emeklerinin meyvesini alır ve refaha kavuşarak rahata erer. Aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre rüyada maaş aldığını gören kişinin elinden yüklü miktarda para çıkar ama daha sonra yerine iki misli şeklinde geri döner. Kısaca rüya sahibi her manada parası bereketlenir ve şansı açılarak eline bol paralar geçer. 

Rüyada maç görmenin anlamı, boş ve olmayacak hayallere delalet eder. Bu boş hevesler için birçok para israf edileceğine ve büyük kayıplara sebebiyet vereceksiniz. Rüya sahibinin boş işlere kafa yorduğunu ve hayır getirmeyecek işlerle uğraştığı manasına gelir. Hayallerinin ve heveslerinin baş ağrıtacağına eğer buna bir son verilmezse büyük üzüntü duyulacağına tabir olur. Rüyayı gören kişinin artık boş işleri bırakıp hayatına yön vermesi gerektiğine işaret eden haberci rüyalardan da diyebiliriz.