M

M harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “M” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada maden görmenin anlamı, maddi anlamdaki değişikliğe yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda eline geçecek olan yüklü miktardaki parayı temsil eder. İş hayatındaki üstün başarıları ve emeği sayesinde alacağı ödül ya da mevkininde habercisi olabilir. Aynı zamanda rüyada görülen maden, bekar kişiler için evlilik manasına gelir. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise, bakir bir kızla yapacağı hayırlı nikaha tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar kız ise de, gönlündeki kişi ile hayırlı izdivaç gerçekleştirmeye delalet eder. Rüyada görülen maden, kişinin rızk kapılarının sonuna kadar açılacağına ve hayal dahi edemeyeceği kadar yüksek miktardaki para ve mala işaret eder. Rüya sahibi geleceğini garanti altına almayı seven birisi olarak tanımlanır. Bu sebeple daima tedbirli hareket eder. Ancak bu rüya zenginliğin ve rahat geçecek olan hayatın habercisi niteliğindedir. Artık hayatın sorundan çok sefa içerisinde geçeceğine rivayet eder. Rüyasında maden ocağında çalıştığını gören kişi, refaha ve mutluluğa erer. Emeklerinin karşılığını fazlasıyla alır.

Rüyada maaş aldığını görmenin anlamı, girilecek olan ticaret işinin getirisine yorulur. Gelir düzeyinin değişmeyeceğine ve işlerin standart halde giderken biranda yükselişe geçeceğine delalet eder. Rüyada maaş aldığını gören kişi alın teriyle, emeğiyle para kazandığına ve rızkının helal olduğunun da işaretçisidir. Rüyayı gören kişi artık emeklerinin meyvesini alır ve refaha kavuşarak rahata erer. Aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre rüyada maaş aldığını gören kişinin elinden yüklü miktarda para çıkar ama daha sonra yerine iki misli şeklinde geri döner. Kısaca rüya sahibi her manada parası bereketlenir ve şansı açılarak eline bol paralar geçer. 

Rüyada maç görmenin anlamı, boş ve olmayacak hayallere delalet eder. Bu boş hevesler için birçok para israf edileceğine ve büyük kayıplara sebebiyet vereceksiniz. Rüya sahibinin boş işlere kafa yorduğunu ve hayır getirmeyecek işlerle uğraştığı manasına gelir. Hayallerinin ve heveslerinin baş ağrıtacağına eğer buna bir son verilmezse büyük üzüntü duyulacağına tabir olur. Rüyayı gören kişinin artık boş işleri bırakıp hayatına yön vermesi gerektiğine işaret eden haberci rüyalardan da diyebiliriz.

www.ruyaninanlami.com