RÜYADA MADEN GÖRMEK

Rüyada maden görmenin anlamı, maddi anlamdaki değişikliğe yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda eline geçecek olan yüklü miktardaki parayı temsil eder. İş hayatındaki üstün başarıları ve emeği sayesinde alacağı ödül ya da mevkininde habercisi olabilir. Aynı zamanda rüyada görülen maden, bekar kişiler için evlilik manasına gelir. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise, bakir bir kızla yapacağı hayırlı nikaha tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar kız ise de, gönlündeki kişi ile hayırlı izdivaç gerçekleştirmeye delalet eder. Rüyada görülen maden, kişinin rızk kapılarının sonuna kadar açılacağına ve hayal dahi edemeyeceği kadar yüksek miktardaki para ve mala işaret eder. Rüya sahibi geleceğini garanti altına almayı seven birisi olarak tanımlanır. Bu sebeple daima tedbirli hareket eder. Ancak bu rüya zenginliğin ve rahat geçecek olan hayatın habercisi niteliğindedir. Artık hayatın sorundan çok sefa içerisinde geçeceğine rivayet eder. Rüyasında maden ocağında çalıştığını gören kişi, refaha ve mutluluğa erer. Emeklerinin karşılığını fazlasıyla alır.

Rüyada Maden Görmenin Anlamları

Rüyada Altın Madeni Görmek

Rüyada görülen altın madeni hayırlı rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibinin hayallerinin ve dualarının hayırlısıyla gerçekleşeceğine delalet eder. Kişi istediği her şeye kavuşacağına ve bu sayede çok mutlu bir gelecek sürdüreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi evli kadın ise, ziynet eşyalarının artacağına ve üzerine yapılacak olan tapulara rivayet eder. Aynı zamanda rüyada görülen altın madeni, arsa, tarla veya büyük ev alımı manasına gelir.

Rüyada Bakır Madeni Görmek

Rüyada bakır madeni gören kişi, beklentilerini tamamen karşılayamasa da, işi sayesinde maddi anlamda zorluk çekmeden yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişi kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdüreceğine rivayet eder.

Rüyada Maden Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çok azimli ve güçlü birisi olduğuna yorumlanır. Kişi hayatını kazanmak için elinden gelen her şeyin fazlasını yaptığına ve bu sayede emeklerinin karşılığını fazlasıyla geri alacağına işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz maden, oldukça hayırlı rüyalardan birisidir. Bu sebeple rüyanızı anlatacağınız kişi ya da kişilere dikkat edin. Rüyanızı hayra yoracak olanlara anlatmakta fayda var. Çünkü hayırlı rüyalara bazen hayra yorumlanmadığın da, anlamını yitirir ve hatta tam tersine çıkmasına dahi neden olabilir. Rüyalar gerçek hayattan kesitler olduğu gibi, haberci olarak da tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.