RÜYADA MAKYAJ MALZEMESİ GÖRMEK

Rüyada makyaj malzemesi görmek, bazı rüya tabircilerine göre gören kişinin boş işlerle meşgul olmasına, nefsini tatmin etmek için günaha girmesine, ikiyüzlülük yapmasına, kendisine faydası olmayan bir mal edinmeye ve kazanılacak olan haram paraya işaret etmektedir. Rüyada makyaj malzemeleri görmek, gören kişinin kendisine fazla güveni ve çevreye karşı yaklaşımı ile olaylara karşı sorgulayıcı tavırlar takınarak bir çok kimseyi rahatsız edici duruma düşeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sosyal hayatlarında da davranışları ile güven telkin etmeyen, insanlara karşı yapıcı olan kimselerdir demektir. Rüyada makyaj malzemeleri  görmek, bazen de kişinin art niyetli kimseler ile aynı iş ortamında çalışacağına, her fırsatta kötülüğe maruz kalarak arkasında yapılan dedikodulara hedef olacağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler ne kadar iyi ve vefakar olsalar da daima çevreleri tarafından birer araç olarak görüleceklerdir. Makyaj malzemeleri rüyası sonuç olarak kişi için uyarı anlamı ifade edip kişinin çevresine karşı dikkatli tavırla yaklaşması gerektiğine olaylara karşı sorgulayıcı tavırla yaklaşması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmenin Anlamları

Rüyada makyaj malzemesi satın almak, rüya sahibinin dünyevi olanla ilgileneceğine ve ahireti unutacağına tabir edilir. Bu rüya dünya peşinde koşan, kendi nefsine hizmet eden, ibadetlerini aksatan ve zamanında yapmayan, insanlara hile düşünen ve onları kandırmaya çalışan iki yüzlü bir adama işaret etmektedir.

Rüyada makyaj malzemesi satmak, bu rüya kendisi ile birlikte arkadaşlarını ve çevresini de doğru yoldan ayıran ve onların da zarar görmesine yol açan bir kimsenin varlığı ile tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi, eliyle ve diliyle insanlara zarar verir veya onların günaha girmesine sebep olur bazen de bu rüya iki yüzlülük anlamına gelir. İnsanların arkasından konuşan ve sürekli onları için kötülük düşünen bir kişinin işaretçisidir.

Rüyada makyaj yapmak, gören kişinin insanları dolandıracağına veya onları türlü hilelerle aldatacağına işaret eder. Bu rüya bazen de maneviyatın zayıflamasına dünyevi istek ve heveslerin peşinde koşmaya, kişilerin yanlış yollara sapmasına, doğru yoldan ayrılmaya, bazı günahlar işlemeye, haram para kazanmaya ve haram yollardan ilerlemeye, dünyanın zevk ve sefasını sürmeye ve ahiretten yüz çevirmeye de tabir edilmektedir.

Rüyada makyaj silmek, yüzünden bulunan makyajı silen kişi, hatalarından döner ve doğru yola erişir demektir. Bu rüya yapılan hatalara ve günahlara tövbe etmeye, yaşanan pişmanlıklara, haram olanı terk etmeye, günahkarlar için selamete, iyi insanlarla arkadaşlık kurmaya ve hayatın yolunda gidip huzur bulmaya işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com