RÜYADA MANDA GÖRMEK

Rüyada manda görmek, gören kişinin sonsuz bir sabrı olduğuna ve çevresi tarafından kendisi içi peygamber sabrına sahip olduğunun söylendiğine tabir edilir. Rüya sahibi hiçbir koşulda ve şartta insanlıktan çıkmak istemez, bu nedenle en kötü olayda bile sesini yükseltmediği gibi büyük bir sabır örneği gösterir. Çünkü rüya sahibi rezilliğe ve rezil olmaya tahammülü olmayan, toplumda küçük düşmektense dişlerini sıkmayı yeğleyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi özel hayatında da son derece cefakardır.

Rüyada Manda Görmenin Anlamları

Rüyada manda sürüsü görmek, o yerde büyük pahalılık olacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına tabir edilir. Yani herkesi ilgilendiren bir sorun olacağına işaret eder.

Rüyasında manda kovaladığını görmek, gören kişinin peşinde koştuğu büyük ve karlı bir ihalenin olduğuna tabir edilir. Rüyada manda gören kişi büyük bir iş kovalıyor ve bu işi almanın hayaliyle uyuyup uyanıyor demektir.

Rüyada manda sağmak, rızık bulmaya işaret eder. Rüya sahibinin, rüyasında sağdığı süt miktarınca kazanca kavuşacağına tabir edilir. Diğer bir yandan da toplu para almak şeklinde tabir edilir.

Rüyada manda kestiğini görmek, gören kişi, tabiri caizse büyük bir pastanın en büyük diliminden nasiplenecek ve maddi anlamda hatırı sayılır düzeyde bir kazanç elde edecek demektir. Bu kısmetle birlikte rüya sahibinin yükü hafifleyecek, işleri kolaylaşacaktır.

Rüyada manda boku görmek, gören kişi bereket bulur, zenginliğe kavuşur. Bu rüya, dünya malına sahip olmakla tabir edilir. Rüya sahibinin elde edeceği daireye, dükkana, arsaya, tarlaya ya da apartman dairesine işaret eder. Rüyasında manda boku gören kişi dünya malından bolca faydalanır, evlatlarına yüklü miktarda para ve mal bırakır şeklinde tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com