RÜYADA MAAŞ ALMAK

Rüyada maaş aldığını görmenin anlamı, girilecek olan ticaret işinin getirisine yorulur. Gelir düzeyinin değişmeyeceğine ve işlerin standart halde giderken biranda yükselişe geçeceğine delalet eder. Rüyada maaş aldığını gören kişi alın teriyle, emeğiyle para kazandığına ve rızkının helal olduğunun da işaretçisidir. Rüyayı gören kişi artık emeklerinin meyvesini alır ve refaha kavuşarak rahata erer. Aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre rüyada maaş aldığını gören kişinin elinden yüklü miktarda para çıkar ama daha sonra yerine iki misli şeklinde geri döner. Kısaca rüya sahibi her manada parası bereketlenir ve şansı açılarak eline bol paralar geçer. 

Rüyada Maaş Almanın Anlamları

Rüyada Maaş Almak 

Rüyada maaş aldığını gören kişi kısa sürede iş ile ilgili bir proje sebebiyle ya da ticaret işleri nedeniyle elinden yüklü miktarda paralar çıkar. Fakat daha sonra bu işlerden emeğinin karşılığını alarak huzura, rahata erer. Hatta parası değerlenir bereketlenir.

Rüyada Maaş Aldığını Görmek

Elden büyük miktarlarda paralar çıkacağına, ancak kısa süre içerisinde yerine iki katı olarak geri geleceğine delalet eder.

Rüyada İşsiz Kişinin Maaş Aldığını Görmesi

İşsiz olduğu halde rüyasında maaş aldığını gören kişi, kısa zaman içerisinde iş bulur ve işe girer. Sıkıntılarından ve dertlerin kurtularak rahata kavuşur. Aynı zamanda rüya sahibinin çok sıkıldığına ve maddi açıdan kederlendiği içinde görülen bir rüya olarak da tabir edilmektedir. Ancak bu rüya haberci rüyalar arasındadır ve kısa sürede gönlündeki işe girerek feraha erişir.

Rüyada Çalışan Kişinin Maaş Aldığını Görmesi

Rüyada çalışan kişi maaş aldığını görürse, maaşına zam gelir ya da terfi alarak mutlu olur. Kısaca çalışan kişinin rüyasında gördüğü maaş, daha fazla para kazanmaya tabir edilir. Rüya sahibi ek iş bulabilir ya da başka yerlerden eline para da geçebilir.

Rüyada Ücret Almak

Rüyada ücret aldığını gören kişinin hayatındaki bir takım sıkıntıların olduğunun göstergesidir. Ancak rüya sahibinin yakınlarından göreceği destek sayesinde eline para geçer ya da emeğinin karşılığını alarak bol miktarda para kazanır.

Rüyada Maaş Almanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin içinde bulunduğu maddi sıkıntı ve dertlerden dolayı görülen rüya manasına gelir. Ancak çok fazla dert etmeyin ki, çünkü rüyada maaş almak haberci rüyalar arasında yer alır. Böylece rüya sahibinin eline yüklü miktarlarda paralar geçer ve feraha kavuşur. Bazen rüyaları tek taraflı da değerlendirmemek gerekir. Bütün rüyanın objeleri göz önünde bulundurulmalıdır. Böylece rüyanın gerçek yorumu yapılmış olur. Birde unutmayınız ki, rüyanızı anlattığınız kişide oldukça önemlidir. Rüyanızı hayra yoracak olan kişiye anlatın. Çünkü rüya yorumunun yapımı, rüyayı etiler ve güzel rüyanın kötü yorumu bütün gidişatı değiştirebilir. Rüyanız, hayır olsun diyelim ki, hayır gelsin. Bazen öyle kötü rüyalar görülür ki, hayra yorarsın bütün tılsımı bozulur ve hayra çıkar. Bu sebeple bunlara özen göstermekte fayda var.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.