RÜYADA ZURNA GÖRMEK

Rüyada zurna, boş ve gereksiz işlerle geçirilen zamana ve kişinin tüm hayatını mahvedecek şekilde hareket etmesine, çevresinden ve sevdiklerinden gelen uyarılara kulak asmadan hareket ettiğine işaret eder. Zurna çalan kimse yoksulluktan kurtulur ve çocuk sahibi olur. Ailesinin her türlü ihtiyacını, bakımını üstlenen bir aile reisi olunacağına işarettir. Rüyada zurna almak, kişinin sevindirici haberlerden sonra toplantılar, kutlamalar düzenleyeceğini, neşe içinde, kaygı duymadan geçireceği günlere işaret eder.

Rüyada Zurna Görmenin Anlamları

Rüyada zurna yapmak, büyük sıkıntılar içinde veya yokluk içinde geçirilen bir yaşamdan sonra talihin kişinin yüzüne gülmesiyle beraber her şeyin olumlu şekilde değişeceğine işaret eder. Sorunları veya hastalık yüzünden sıkıntısı olanların da kısa zamanda çareler bulacaklarını, neşelerine kavuşacaklarını, gelirlerinin düzeleceğini ve aile boyu güzel günler yaşayacaklarına işaret eder. Fakir kimseler için çok sayıda çocuk sahibi olmak anlamına da gelir.

Rüyada zurna çalmak, hiçbir karşılık beklemeden her türlü yardımda bulunulduğuna, özellikle yoksul kimselerle ekmeğini paylaşan rüya sahibinin manevi olarak da kendisini çok iyi hissettiğine işarettir. Her türlü canlıya aynı sevgiyle yaklaşan kişinin hiçbir zaman dara düşmeyeceğini ve ekmeğini taştan da olsa çıkaracağını, kimselere el açmadan, muhtaç olmadan yaşamını sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada zurna kırmak, düşünmeden söylenen bir sözün kişinin başına dert açacağını ve hiç istemediği halde bir sıkıntıya bulaşacağını, dostlarının arasında kalacağını, bir kavgayı ayırmak isterken, kendisinin de kavgaya dahil olarak epey büyük problemler yaşamak zorunda kalacağına işaret eder. Zurna kırmak, kişinin keyfini kaçıracak olaylara delalettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com