RÜYADA ZİNA YAPMAK

Rüyada zina yapmak, hayırlara yorumlanmaz bilakis, kötü huylara işaret eder. Rüyada zina yapmak, hileye, üç kağıda ve hırsızlık yapmaya işaret eder. Rüyada bilindik bir hayat kadını ile zina yapmak hak edilmeyen rızka ve çalmaya işaret eder. Rüyada hoş, bakımlı ve çekici bir kadınla zina yapmak, mal kaybı yaşanmayacağına işaret eder. Rüyada bir hocanın ya da imamın zina yaptığını görmek ya da rüyasında işitmek, bilgi edinmek amacıyla ehli birinin kapısını çalıp ondan yardım istemeye tabir edilir. Zina yapmak bazen de umre ziyareti yapmaya işaret eder. Rüyada karşı cinsten iki kişiyi birlikte görmek o kişinin, eşinin kendisinden yana bir ihtiyacı olduğuna işaret eder. Rüyada genç bir hanımla cilveleştiğini, eğlendiğini ve iyi vakit geçirdiğini görmek uğranacak olan maddi zarara işaret eder.

Rüyada Zina Yapmanın Anlamları

Rüyada zina yapıldığını görmek, hainliğe işaret eder. Rüyada zina yapması için bir erkeğin, bir kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışılması helal olmayan rızka işaret eder. Rüyasında hem genç hem de bakımlı bir kadınla zina yaptığını gören kişi servetini boşa harcamayacak ve çar çur etmeyecek birine miras bırakacağına işaret eder. Rüyada arkadaşının, dostunun, komşusunun ya da akrabasının hanımı ile zina yapan kişi rüyasında kimin hanımı ile zina yapıyorsa onun sahip olduğu şeylerden nasiplenecektir. Rüyada zina yapmak aynı zamanda haram mal yemeye ve mal çalmaya tabir edilir.

Rüyada karısını aldatmak, ihanete uğradığını gören kişi yaradanın yardımına nail olur demektir. Aldatan ayıplanır, aldatılan muvaffak olur ve sevinir. Rüyasında ihanete uğradığını gören kişinin daima gözünün açık olması gerekir yoksa mal ya da para kaybederek zarara uğrayabilir şeklinde tabir edilir.

Rüyada sevgilisini aldatmak, dinden çıkmaya işaret eder. Rüyada aldatmak hiç hayırlı ve iyi şeylere işaret etmediği gibi Allah’ın yolundan uzaklaşmaya ve yanlış yola sapmaya tabir edilir. Rüyada aldatılmak ise kişinin başarısının Allah’tan gelecek güç ile gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada aldatan taraf bir ticaret ehli ise işleri ters gider ve para kaybına uğrar. Eğer aldatılan kişi orta halli bir vatandaş ise kazancı azalır. Eğer kişi hastalıktan muzdaripse, sağlık sorunları çoğalır şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.