RÜYADA ZİLE BASMAK

Rüyada zile basmak, birine veya birilerine bir uyarı yapılacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi için evlendiği yahut evleneceği kişinin bilge, aydınlanmış, görüp geçirmiş ve kültürlü biri olacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına tabir edilmektedir. Arkadaş çevresinin kültürlü insanlardan oluştuğunu ifade eden rüya, üzerinde çalışılan bir görev yahut proje söz konusu ise tek başına bu işin altından kalkmanın zor olacağına ve yakın çevreden yardım isteyerek, ekip halinde görevi tamamlamanın mümkün olacağına tabir edilir. Rüyada zile basmak aynı zamanda karşı cinsle iletişim kuramayan rüya sahibinin, ilgi duyduğu birine duygularını açmak için yakın bir arkadaşını aracı kılacağına, bu kimse sayesinde güzel bir ilişkiye başlayacağına işaret eder. Utangaçlık ve içine kapanık olmak yüzünden bazı kısmetleri kaçıracak olmaya da yorumlanır.

Rüyada Zile Basmanın Anlamları

Rüyada yanlış zile basmak, hayır getirmeyen işlerle uğraşmak yüzünden alınacak sonuçların da beklentileri karşılamayarak kişiyi hayal kırıklığına uğratacağına, kısa bir süre de olsa moral bozukluğu nedeniyle içe kapanmaya işaret eder. Kendisine verilen nasihatleri ve uyarıları gereksiz egosu nedeniyle dinlemeyen rüya sahibinin, her şeyi kendisinin bildiğini iddia etmesinin sonucunda düşeceği komik ya da rahatsızlık verici duruma da tabir edilir. Kişiyle karakter yapısı zıt, anlaşmaları mümkün olmayan biriyle ilişkiye başlayarak kısa süre sonra bitirmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada tanımadığı birinin ziline basmak, başkasının aklına uyduğu için ailesini zor durumda bırakan, hanesine sıkıntı verecek konuşmalar yapan, başkalarını düşünmekten kendi yakınlarının dertlerine geç kalan ve sorun bulmakta gecikmek nedeniyle pişmanlık yaşamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibini yanlış yönlendiren, duygularıyla oynayan ve rüya sahibini kişisel çıkarlarına alet eden bir arkadaşın varlığına da yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com