RÜYADA ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK

Rüyada zeytin çekirdeği görmek, gören kişinin ele geçireceği fırsatlara, kolay yollardan kazanç elde etmesine ve açılan fırsat kapıları ile büyük başarılar elde etmesine işaret eder. Rüyasında birden fazla zeytin çekirdeği gören kişi kısa zamanda yaptıkları ile hem kendisini hem de sevdiklerini mutlu ederek birbirinden güzel tekliflerle karşı karşıya kalır demektir. Rüyada zeytin çekirdeği görmek, bazen de manevi hayata yönelmeye,rüya sahibinin ibadetlerini en iyi şekilde yerine getirmesine, bu anlamda bilgi sahibi tecrübe kazanmış ilim sahibi kimselerden ders almaya tabir edilir. Zeytin çekirdeği rüyası bazende hayırlı işlere vakıf olmaya, eldeki nimetlerin değerini bilmeye, har vurup har savurmaktan uzak olmaya işaret etmektedir.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmenin Anlamları

Rüyada zeytin çekirdeği dikmek, gören kişinin hakkında hayırlı olacak bir iş için kollarını sıvayarak alın teri dökerek nasibini elde etme amacı içine gireceğine tabir edilmektedir. Rüyada zeytin çekirdeği dikmek, bazen de kısmete ve kazanca ermeye, yeni iş hayatına atılmaya, eğlenceli ve hareketli anlar yaşayarak kabuğundan sıyrılmaya işaret etmektedir.

Rüyada zeytin çekirdeği saymak, rüya sahibinin kazandığı mallar ile görkemli bir yaşam süreceğine ve kendisine sunulan nimetleri yerinde kılarak her daim mutlu olacağına işaret eder. Rüyada zeytin çekirdeği saymak, güzel ameller içinde olmaya, mevki ve makama yükselmeye, güce ve kudrete ererek başarı yolunda ilerlemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada zeytin çekirdeği kırmak, hayırlı ve bereketli yarınlara, kazancı yüksek ticari kabiliyeti olan kimseden uzak olmaya ve zahmetsiz zorluk çekmeden mal elde ederek hayatı kolaylaştırmaya işaret eder. Rüyada zeytin çekirdeği kırmak, bazen de aşk hayatında rüya sahibinin yüzünün gülmesine, hayırlı bir eşe sahip olmaya, murat kapılarına vasıl olmaya tabir edilmektedir.

Rüyada zeytin çekirdeği yutmak, gören kişinin elinden her işin gelip hak ettiği güce ve kudrete erişeceğine ve sosyal hayatında bir çok güzel işe vesile olup çevresindeki insanların gözünde değerli hal alacağına tabir edilmektedir. Rüyada zeytin çekirdeği yutmak, bazen de güzel ömre sahip olup kişinin arzu ettiği dileklere zorluk çekmeden kavuşmasına, hayatı her haliyle güzel yaşayarak kısmet kapılarını yüksek kılmaya ifade edilir. Olumsuz olarak yorumlandığında bu rüya ticari başarısızlığa uğramaya, kötü niyetli kimselerden zarar görmeye, hastalığa ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada zeytin çekirdeği kusmak, gören kişinin içinde saklı kıldığı sırlarını açığa çıkararak içinde yaşattığı sıkıntılarından kurtulmasına, yüzünün gülerek keyfinin yerine gelmesine işaret eder. Rüyada zeytin çekirdeği kusmak, bazende rüya sahibine karşı yapılan haksızlıklara karşı sessizliğini bozmaya, kötü niyetli kimseleri taciz ederek o kimseleri çevresinden uzak tutmaya tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com