RÜYADA ZİRVE GÖRMEK

Rüyada zirve görmek, çok hayırlı ve sevindirici bir rüyadır. Rüya sahibinin tüm emellerinin gerçek olması dışında özel hayatı ve iş hayatı için de pek çok yeni fırsatla karşılaşacağına, her türlü problemde sorunsuz bir şekilde sonuç alacağına, ailesinde düzenin daim olacağına işaret eder. Geleceğinin de bugünün de huzur dolu geçeceğine, başarılı bir kimse olarak anılacağına, yönetici olarak da herkesin saygısını kazanacak, mutluluk sarhoşu olacak bir durum içinde olunacağına işaret eder. Rüyasında zirve gören kişiler iş alanlarında herkesin parmakla göstereceği bir duruma ulaşır ve gerçek anlamda zirveye çıkarlar demektir. Zorlukların veya engellerin kişiyi asla yıldıramayacağına ve doğru bildiği yoldan şaşmayacağına da işaret eden rüya, her açıdan mutlu haberlerin ve iyi gelişmelerin işareti olarak da yorumlanır.

Rüyada Zirve Görmenin Anlamları

Rüyada zirveye çıktığını görmek, öğrenciler için önemli sınavlardan geçmek, iş görüşmelerinden başarılı sonuçlar almak, yeni bir işe girmek veya makam, mevki sahibi olma gibi anlamlara geldiği gibi kişinin maddi ve manevi anlamda yükseleceği bir şans elde edeceğine de işaret eder. Duygusal anlamda çok sevilen biri olmanın yanında, eşinden veya sevgilisinden aşırı ilgi göreceğine de tabir edilir. Kişinin mutluluğunun çok uzun süreceğine ve kötü düşüncelerden, nazarlardan, aksiliklerden veya sorunlardan uzak bir hayat süreceğini de bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada zirveden düştüğünü görmek, aşırı hareketler veya harcamalar nedeni ile kişinin zor günlere hazır olması gerektiğini işaret eder. Zaman zaman mutluluk sarhoşluğu ile ya da elindekileri böbürlenerek kullanan kişilerin yaptığı yanlış hareketler neticesinde bir anda başarılı kariyerlerini darmadağın edeceklerine de tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com