RÜYADA ZİNA GÖRMEK

Rüyada zina görmek, farklı şekillerde tabir edilir. Bazı durumlarda rüyada zina yapmayı elde edilecek başarıya, koltuğunu sağlamlaştırmaya ve büyük kazanç elde etmeye yorumlanırken bazen de büyük musibetler yaşamaya tabir edilir. Bazen uğursuzluk bazen de şans olarak ifade edilen bu rüyayı görülen diğer olaylarda göz önünde bulundurularak tabir edilmelidir. Rüyada zina yaptığını görmek, gören kişinin ekmek kazandığı yollara tabir edilir. Hayırlı bir rüya olarak kabul edilir ve kişinin yeni kazanç yolları bulup, gelirini yükselteceğine ve dünya malına yatırım yapacağına işaret eder.

Rüyada Zina Görmenin Anlamları

Rüyada zina yapıldığını görmek, iyi şeylere tabir edilmez. Hainliğe işaret eder. Rüyada zina yapması için bir erkeğin, bir kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışılması helal olmayan rızka işaret eder. Rüyasında hem genç hem de bakımlı bir kadınla zina yaptığını gören kişi servetini boşa harcamayacak ve çarçur etmeyecek birine miras bırakacağına işaret eder. Rüyada arkadaşının, dostunun, komşusunun ya da akrabasının hanımı ile zina yapan kişi rüyasında kimin hanımı ile zina yapıyorsa onun sahip olduğu şeylerden nasiplenecektir demektir. Rüyada zina yapmak aynı zamanda haram mal yemeye ve mal çalmaya işaret eder.

Rüyada zina yapan kişileri görmek, rüya sahibi ile ileride eşi ya da sevgilisi olacak kişinin arasını yapacak bir çöp çatanın varlığına işaret eder. Bu kişi, her iki tarafı da seven ve mutlu olmalarını isteyen kişidir şeklinde yorumlanır.

Rüyada zina yapmak, rüyanın niteliğine ve görüldüğü objelere ya da görüldüğü yerlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Rüyada zina yapmak hayırlara yorumlanmaz bilakis, kötü huylara işaret eder. Rüyada zina yapmak, hileye, üç kağıda ve çalmaya işaret eder. Rüyada bilindik bir hayat kadını ile zina yapmak hak edilmeyen rızka, üç kağıda ve çalmaya yorumlanır. Rüyada hoş, bakımlı ve çekici bir kadınla zina yapmak, mal kaybı yaşanmayacağına tabir edilir. Rüyada bir hocanın ya da imamın zina yaptığını görmek ya da rüyasında işitmek, bilgi edinmek amacıyla ehli birinin kapısını çalıp ondan yardım istemeye işaret eder. Zina yapmak bazen de umre ziyareti yapmaya işaret eder. Rüyada karşı cinsten iki kişiyi birlikte görmek o kişinin, eşinin kendisinden yana bir ihtiyacı olduğuna tabir edilmektedir. Rüyada genç bir hanımla cilveleştiğini, eğlendiğini ve iyi vakit geçirdiğini görmek maddi anlamda uğranacak zarara işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.