RÜYADA ZÜRAFA GÖRMEK

Rüyada zürafa, rüya sahibinin çevresindeki uzun boylu kişiye işaret eder. Fakat genel anlam itibariyle maddi zarara uğramaya, bebek sahibi olmayı bekleyen birine, tuhaf sözlere, dik başlı, inatçı, bildiğini okuyan kişilere tabir edilir. Zürafa, bildikleri konusunda ısrar eden yani inatçı olan bir kişi yüzünden çok çekmeye işaret eder. Bu kişi için hayır gelmeyen kişi yorumu yapılır. Bazı rüya tabirleri zürafa için başarı ve zafer anlamına geldiği yorumunu yapmaktadır.

Rüyada Zürafa Görmenin Anlamları

Rüyada zürafa beslemek, gören kişinin zorlu çalışmasının, uykusuz ve yorgun geçirdiği günlerinin karşılığını mutlaka alacak, ileride sahip oldukları sayesinde bu günlerin acısını çıkaracak demektir.

Rüyada zürafa yavrusu görmek, gören kişinin hayırlı evlatlara sahip olacağına ve onların başarıları ile gurur duyacağına işaret eder. Rüya sahibi öylesine güzel evlatlar yetiştirecektir ki onların yaptıkları sayesinde her zaman göğsü kabaracak demektir.

Rüyada zürafa ile konuşmak, emek harcamadan bir şey olmayacağının göstergesidir. Rüya sahibinin oturarak ve hiç emek vermeden hiç birşeye sahip olamayacağına işaret eder. Kişi sahip olmak istedikleri için alın teri dökmelidir demektir.

Rüyada zürafa kovalaması, garipliğe, pişmanlığa ve üzüntüye işaret eden rüya aynı zamanda oldukça aşağılık bir düşmanın varlığına da delalet eder. Her an bir fitneyle karşılaşabilineceğine ve bu yüzden dikkat edilmesi gerektiğine işarettir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com