RÜYADA ZİYARET GÖRMEK

Rüyada ziyaret, gören kişi için güzel ve olumlu bazı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Umutların, duaların ve dileklerin kabul olmasına, rüya sahibinin yüzünün gülmesine tabir edilir. Sürpriz gelişmeler yaşamaya, yeni başlangıçlar yapmaya ve hayırlı kimselerle bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada ziyaret, sıkıntıların, zorlukların ve dertlerin sona ermesine, huzurun ve keyfin yerine gelmesine işaret eder. Çok hayırlı ve güzel bir rüyadır, dargınların barışması ve uzaktakilerin kavuşması gibi güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Ziyaret Görmenin Anlamları

Rüyada bir kimseyi ziyarete gittiğini görmek, gören kişinin kısa bir süre içinde rahatlığa ereceğine, elinin dardan kurtulacağına, kafasındaki soru işaretlerinin, endişelerinin, kuşkularının ve kuruntularının yok olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayat telaşından kurtulup daha sakin bir ruh haline gireceğine tabir edilir.

Rüyada hasta ziyaret ettiğini görmek, gören kişi kendini dinine adayacak ve hak yolunda en makbul, en güzel, en hayırlı işleri yapacak demektir. Rüya sahibi inancını layığıyla ve emredildiği şekilde yaşamayı tercih edip, bundan büyük bir huzur duyacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada ziyaret edilmek, gören kişi için esenlik ve mutluluk anlamına gelir. Zorluklardan kurtulmaya, rahata ermeye ve keyif içinde yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi için güzel günlerin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada türbe ziyareti görmek, hayırlı kişilerle bir araya gelmeye, iyi niyetlere, hak yolunda yapılmak istenen hayra, dine bağlılığa, helal rızka, huzura ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada misafir görmek, beklenen ve gelişiyle mutluluk veren bir misafir görmek hayırlara işaret eder. Kişi kendisine büyük mutluluk verecek haberler alacak, keyif verecek arkadaşlıklar edinecek, eğlenceli ortamlarda bulunacaktır. Fakat bunun tam tersi şekilde yani istenmeyen bir misafirin gelmesi ise bazı sorunların baş göstereceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com