RÜYADA ZİYAFET GÖRMEK

Rüyada ziyafet görmek, makbul ve helal olan dünya malına ve rızka işaret eder. Afiyette, bolluk ve keyif içinde uzun seneler yaşanacak bir ömre tabir edilir. Rüya sahibinin darlık çekmeden, sıkıntılara düşmeden, kolay yollardan ekmek parasını çıkaracağına, rahat ve güzel günler geçireceğine ve bu durumun geçici değil, bir ömür olacağına yorumlanır. Hayır, iyilik ve mutluluk bulmaya işaret ederken, verimli olacak işler yapmaya da işaret eder.

Rüyada Ziyafet Görmenin Anlamları

Rüyada ziyafet sofrası görmek, gören kişinin hayatının güllük gülistanlık olacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, çevresindekileri kendisine imrendirecek kadar lüksünün ve konforunun da sağlam ve değişmez kalacağına işaret eder.

Rüyada ziyafet sofrasında yemek yediğini görmek, gören kişinin tüm sıkıntıları son bulacak demektir. Kişi, başarıya giden yolda umut ve kudret kazanacak, kendisine olan inancı yerine gelecek ve böylelikle bir anda herkesin dikkatini çekecek fikirler üretmeye başlayarak, iş dünyasında yerini iyice sağlamlaştıracak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ziyafet sofrası hazırlamak, hayır işi yapmaya, ekmeğini bölüşmeye, yardım sever kişi olup, iyiliğe ihtiyacı olan kişilere servetinden sunmaya işaret eder. Rüya sahibinin elinin ve gönlünün bol, hikmet, merhamet ve iman sahibi olduğu anlamına gelir. Kadri yüce olan ve hatırı sayılır kişiye işaret eder.

Rüyada ziyafet vermek, makbul olan ameller yapmaya ve Allah katında kutsal olan işleri ve görevleri yerine getirmek için insanları bir araya getirmeye işaret eder. Bazen de bu rüyanın anlamı, insanları sünnete çağırmaya ve inanmaya teşvik etmeye yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com