RÜYADA ZIPLAMAK

Rüyada zıplamak, statü atlamaya, ün kazanmaya ve başarıdan başarıya koşmaya işaret eder. Rüya sahibinin rütbesinin yükseleceği anlamına gelir. Rakipleri geride bırakmaya, düşmanları yenmeye, kem gözlü ve art niyetli kişileri uzağında tutmaya ve zarar gelecek kişileri zarar veremeyecek hale getirmeye işaret eder. Rüya sahibinin hırslı ve azimli kişi olduğu, tuttuğunu kopardığı, istediği her işi başardığı, hiçbir zorluğun ve sıkıntının altında ezilmediği anlamına gelir.

Rüyada Zıplamanın Anlamları

Rüyada zıplayarak uçmak, gören kişinin aşamayacağı hiçbir engel, üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun olmayacak demektir. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde her isteğini yerine getirecek, tüm hayallerini ve arzularını gerçekleştirecektir diye yorumlanır.

Rüyada yüksekten atlamak, gören kişinin yolunun açık ve aydınlık olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güç ve kudret sahibi biri olacağına, bu sayede sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına ve kötü olaylar karşısında moralini bozmayıp, sakinliğini koruyacağına işaret eder. Kişi, soğukkanlılığı sayesinde hep kazanan taraf olacak demektir.

Rüyada zıplayarak bir şeyin üstünden atlamak, rüya sahibinin karşısına çıkacak engelleri aşacağına işaret eder. Bu rüya kişinin az bir uğraşla çok iyi bir duruma geleceğini gösterir. Rüyayı gören kişi zıplarken düşerse, yaptığı işlerde karşısına sorunlar çıkacak demektir.

Rüyada havaya zıplamak, gören kişinin dertlerinin çarelerine ulaşması sayesinde çok mutlu olacağına, rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına işaret eder. Rüya sahibinin her daim zafer kazanacağına ve kazançlı çıkacağına yorulur. Rüyada havaya zıplayıp kuş tutmak, rüya sahibinin eşinden ayrılıp başka bir  kişi ile evleneceğine işaret etmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.