RÜYADA ZİNDAN GÖRMEK

Rüyada zindan görmek, rüya sahibi için moral bozukluğuna yol açacak, sevimsiz gelişmelere, kişinin aniden keder içine düşmesine neden olacak olaylara işaret eder. Peş peşe gelen aksiliklerin kişide büyük bir karamsarlığa neden olacağına tabir edilen rüya, bir süre boyunca kara bulutlarla dolu günler yaşanacağına, kişinin ne yapsa da bu durumdan çıkamayacağını kabullenerek, olayları akışına bırakması gerektiğine işaret eder. İslami açıdan tevekkül gerektiren olaylara işaret eder ve özellikle bazı kayıpların kişi için inancına dört elle sarılması adına bir vesile olacağının da altını çizer. Zindan gören kişiler özgürlüklerinden ödün vermek zorunda kalabilir, yaptıkları bazı hatalar neticesinde hapse düşebilir, uzun yıllar süren cezalar alabilirler. Mecburiyet veya zorunluluklar nedeni ile aileye uzak kalmak, uzakta yaşamak ve kötü hayat koşullarıyla mücadele etmek anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Zindan Görmenin Anlamları

Rüyada zindana düşmek, hayra yorumlanmaz ve her türlü belanın işaretçisidir. Anlık bir hata sonucu kişinin tüm hayatını mahvedecek hareketlerde bulunacağına, uzun zaman hapis yatmasına neden olacak bir suç işlemeye veya suça ortak olmaya da yorumlanır. Zindana düştüğünü görmek hamilelikte yaşanacak sorunlara, bazen bebek kaybına ya da bebek düşürmeye, ölümcül bir hastalıkla mücadele etmeye de işaret eder.

Rüyada zindana kapatıldığını görmek, dini açıdan kişinin çok fazla günah işlemesine ve sürekli nefsine hakim olmadan yaşadığına işaret eder. Zevke ve eğlenceye düşkünlüğü, her türlü suça meyledildiğini de bildiren rüya, kişinin başına gelecek uğursuzlukların, belaların ve kötü olayların habercisidir. Zindana kapatıldığını gören kimselerin hayatları darmadağın olur ve aile birlikleri zarar görür şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com