RÜYADA ZİKİR ÇEKMEK

Rüyada zikir çekmek, eğer Allah adına yapılıyorsa ve kişi sadece O’nun isimlerini zikrediyorsa her anlamda mutluluğa, huzura; kişinin istek ve arzularının gerçekleşmesine, sıkıntıdan kurtulmaya, dini anlamda derecenin artmasına işaret eder. Bu rüya oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibini ailesiyle birlikte hayırlı ve mutluluk dolu günlerin beklediğine ve her şeyin çok güzel olacağına işaret eder.

Rüyada Zikir Çekmenin Anlamları

Rüyada bir topluluğun zikir çekmesi, rüya sahibinin hayırlı bir cemaatin içerisinde bulunacağına, iyi huylu ve güzel ahlaklı kişilerle arkadaş olmaya, dini olarak kendini geliştirmeye veya maneviyatını yükseltmeye, arzu ve isteklerin kabulüne, dünyevi isteklerin gerçekleşmesine, kötü insanları terk etmeye, zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada camide zikrettiğini görmek, bulunduğunu ve orada zikrettiğini gören kişi, eğer günahkar birisi ise tüm günahlarına tövbe eder ve bulunduğu kötü durumu terk eder demektir. Bu rüya bazen de gören kişinin karşılaşacağı iyi insanlara ve onlarla dost olmaya; bazen de kendisini manevi hayata yönlendireceğine, dünyevi olandan uzaklaşıp daha çok ahiret için yaşamaya, kişideki Allah sevgisine işaret eder.

Rüyada Allah’ın isimlerini zikretmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi temiz kalpli ve iyi bir kişidir. Bu rüya ahlaki açıdan mükemmelliğe, Allah’ın hoşuna gidecek hareketlerde bulunmaya, işlediğiniz bir sevap nedeni ile mertebenizin yükseldiğine, arzularınızın kabulüne, yakında size ulaşacak çok büyük nimetlere, selamette olmaya, hidayete ermeye, kötü durumdan çok daha güzel bir duruma geçmeye, sıkıntısı olanlar için tüm üzüntülerden kurtulmaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. zulal dedi ki:

    rüyamda okuduğum duanın gül olduğunu gördüm

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com