RÜYADA ZİFT GÖRMEK

Rüyada zift görmek, rüya sahibinin yaptığı işler, ortaya koyduğu çalışmalar ve projeler sayesinde kazandığı para, mal ve mülke işaret eder. Yeni yollara başvurmak, farklı işlerde ve projelerde yer almak şeklinde devam eden çalışma hayatı sayesinde bereket ve bolluğun devam etmesine ve malda ve mülke artışa işaret eder.

Rüyada Zift Görmenin Anlamları

Rüyada zifte basmak, birçok olanağa sahip ve iyi maaşlı bir işe girmeye, yapılacak işlerde ve çalışmalarda yönetim kademesinden destek görmeye ve hızlı bir şekilde onay çıkarmaya işaret eder.

Rüyada zift dökmek,  çevrede sorun olarak görülen bir durumdan iş imkanı çıkartmaya işaret eder.

Rüyada yolda zift görmek, çıkılacak uzun ve yorucu bir yolculukta birçok fırsat yakalanacağına işaret eder. Ve bu fırsatlar ışığında aile hayatını ve iş hayatını derinden etkileyecek çok önemli kararlar verileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada elbiseye zift bulaşması, mevki ve makam sahibi olmaya, alınacak bir gelirle gayrimenkul işine girmeye işarettir. Zift eşyaya bulaşmışsa eğer, yeni eşya alınıp eski eşyaların değiştirilmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada zifte bulanmak, iş hayatında yaşanacak güzel gelişmelere ve sürekli alınacak tekliflere yorumlanır. Tamamen zifte bulanmak, çok büyük bir sağlık sorunundan kıl payı kurtulmaya işaret eder. Ele bulaşan zift, eli sıkı olmaya ve tasarruf yapmaya yorumlanır. Yüz kısmına bulaşmış zift, insanların cezbedileceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com