RÜYADA ZEYTİN TOPLAMAK

Rüyada zeytin toplamak, gören kişinin her türlü zenginliğine ve güzel bir hayat geçireceğine tabir edilir. Rüyasında zeytin toplayan kişinin mal varlığı artar ve borçları sona erer demektir. Maddi açıdan büyük zenginlik anlamına geldiği kadar, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanılmaya işaret eder. Rüyada zeytin toplamak, kişinin çabaların ve fedakarlıkların karşılığının alınacağına, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada Zeytin Toplamanın Anlamları

Rüyada zeytin görmek, gören kişi huzurlu bir hayata sahip olur demektir. Aynı zamanda rüyasında zeytin gören kişinin para konusunda sıkıntısı olmaz ve zengin bir hayat sürer. Para dışında gayrimenkul alınacağına da tabir edilir. Rüyada zeytin ağacı görüldüyse kişinin çok büyük bir kısmete sahip olacağı anlamındadır. Rüyasında yeşil zeytin gören kişinin emekleri karşılık bulur ve kazanç konusunda zorluk çekmez. İlim sahibi ve saygın bir kimse olmaya, evlatların hayırlı ve iyi makamlarda çalışan kimseler haline gelmeye de tabir edilir. Zeytin hem kişiyi, hem de ailesini kısmetli kılar.

Rüyada zeytin ağacı görmek, gören kişinin kısmetli ve bahtı açıktır. Mal, mülk konularında zengin bir kimse haline gelir. Ağaçtan zeytin toplamak o yıl çok büyük gelirlere sahip olmak anlamına geldiği gibi, kişi bekar ise evleneceği pek çok kişi ile karşılaşacağı anlamına gelir. Gönül ilişkilerinde de kısmetlerin artacağına yorumlanır. Ağaçta siyah zeytin görmek ise yaşamın geri kalanının kişinin sıkıntılardan uzak ve huzurlu şekilde geçirmesine yorumlanır.

Rüyada zeytin yemek, gören kişi yeşil zeytin yiyor ise, çıkarlarına uygun, getirisi yüksek olan bir işe ortak olur veya kazancı artar demektir. Rüyasında ekmekle beraber yenilen zeytin ise çok büyük bir aşka yelken açmak, zengin bir eşe kavuşmak ve iş konusunda da bereketi, şansı büyük fırsatlar ele geçirmek anlamlarına gelmektedir. Yenilen zeytinin rengi sarıya çalıyorsa bu kişinin eline geçen paraları veya malları tutamayacağına ve savurgan bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Siyah zeytin yenilmesi ise acı veren bir olay veya üzüntü verici bir haber manalarına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com