RÜYADA ZEMZEM SUYU İÇMEK

Rüyada zemzem suyu içmek, gören kişinin bütün hayatının başarılı geçmesine ve bu başarının zincirleme olarak devam etmesine işaret eder. Rüya sahibinin talihinin açık olacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine delalet eder. Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek öylesine hayırlıdır ki bu rüyayı gören kişinin Allah katında bir mertebe yükseldiğine inanılır. Uzun, sağlıklı ve bereketli bir ömür anlamına gelmektedir.

Rüyada Zemzem Suyu İçmenin Anlamları

Rüyada zemzem suyu almak, gören kişinin zemzem suyu alması ya da kendisine birinden zemzem suyu gelmesi, habersiz bir tanrı misafiri ile haneye gelecek berekete, mutluluğa ve nimete işaret eder.

Rüyada zemzem kuyusu görmek, bu rüya biraz sıkıntı, biraz borç, biraz da darlık anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin son zamanlarda şükretmeyi unutmuş olmasında kaynaklı mıdır bilinmez ama gelirinin azalması ve sağlık sorunlarının baş göstermesi anlamına gelmektedir.

Rüyada zemzem suyu ile yıkanmak, çok hayırlı bir rüyadır. İnanç ve vicdan sahibi kişilerle tanışmaya, bunlardan en güzel huylu olanı kendine eş olarak seçmeye işaret eder. Rüya sahibi bu eş sayesinde pek çok güzel huy daha kazanacak, imanı da giderek yükselecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada zemzem suyu ile abdest almak, gören kişi bu dünyada da diğer dünyada da nurlar içinde olacak denmektedir. Hayattan her istediğini fazlaca almaya, hem maddi anlamda hem de manevi anlamda rüya sahibine çok bile gelecek, her gün şükretmesini sağlayacak yeterliliğe sahip olmaya yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com