RÜYADA ZEMZEM GÖRMEK

Rüyada zemzem görmek, gören kişinin yaşadığı zorluklar karşısında çare ve çözüm bulma fırsatı ve şansı elde edeceğine işaret eder. Kişinin kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, güç, kudret ve iman sahip olacağına tabir edilir. Rüya sahibi için çok hayırlı ve güzel bir rüyadır ve kişinin her türlü kötülükten uzakta olacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına hem hayatının hem de kazancının garanti altında bulunacağına işaret eder.

Rüyada Zemzem Görmenin Anlamları

Rüyada zemzem kuyusu görmek, gören kişinin kendisi ile ilgili özeleştiri yapacağına, eksiklerinin farkına varacağına, girdiği yanlış yoldan bir an önce çıkmak için çabalayacağına işaret eder. Fakat aynı zamanda dünya işleri nedeni ile kendini ihmal etmeye tabir edilir.

Rüyada zemzem suyu içmek, gören kişinin hem bedeninin hem de ruhunun iyileşeceğine, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada zemzem suyu vermek, gören kişinin malından ve parasından vereceği ve içine düştüğü sıkıntıdan kurtulması için el atacağı bir kimsenin varlığına yorumlanır. Maddi destek nedeni ile sevaba girmeye ve takdir edilip övülmeye işaret eder.

Rüyada zemzem suyuyla abdest almak, gören kişinin kurtuluşu bulacağı ve rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği, kurulu bir düzeni olacağı ve bu düzenin sağlam temeller üzerine oturtulmuş olması sayesinde ömür boyu yıkılmayacağına işaret eder.

Rüyada zemzem suyuyla yıkanmak, rüya sahibinin her türlü kötü alışkanlıklarından, niyetlerinden duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, namusu ve onuru ile yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde para kazanacağına tabir edilirken kendi gibi dürüst bir eş bulacağına ev Allah’ın gönlüne göre vereceğine tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com