RÜYADA ZEHİRLENMEK

Rüyada zehirlendiğini görmek, inatçılığa işarettir. Rüya sahibinin düşüncesizce hareket edeceği ve bu nedenle zarar edip, başının derde gireceği anlamına da gelir. Kişi, hesapsız, ne olacağını düşünmeden, kar zarar karşılaştırması yapmadan bazı işlere atılacak ve bu nedenle başarısız olup, maddi güçlük çekecek demektir. Rüyayı gören kişinin hiç yok yere huzurunu kaçırıp, hayatının karışmasına, rahatını bozulmasına  ve aksiliklerin peşpeşe geleceğine sonra da zor ve kötü günler yaşayacağına işaret eder. Bu rüya sahibinin yaptığı işlerde çok dikkatli olması gereklidir.

Rüyada Zehirlenmenin Anlamları 

Rüyada zehir içmek, şeytana uyacak ve hak yolunu terk edip, günaha girecektir. Rüya sahibi gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle her türlü arsızlığı ve uğursuzluğu yapmaya meyil edecektir diye tabir edilir.

Rüyada zehirlenip kusmak, rüyayı gören kişinin alın teri dökmeden ve emek vermeden tek lokmaya dahi göz dikmeyeceği, kazandığı haram malı elinden çıkarıp, boğazından geçmesine izin vermeyeceği anlamına gelir.

Rüyada zehirlenerek ölmek, hayırlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin iyi kalpli, insancıl duyarlı ve ince fikirli olduğu ve elinden geldiğince herkese yardım ettiği, bu nedenle de sevilip sayılan kişi olduğu anlamı taşır.

Rüyada zehir görmek, iftiraya uğramaya ya da sırtından bıçaklanmaya işaret eder. Rüya sahibinin güvendiği kişilerden kendisine zarar geleceğine tabir edilir. Kişi, tuzağa düşürülmeye veya bir takım kötü işlerin içine çekilmeye çalışılıyor demektir. Rüyayı gören kişinin çevresine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir.

 


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.