RÜYADA ZEBRA GÖRMEK

Rüyada zebra görmek, gören kişinin dikkatli olması konusunda uyarıcı olan bir rüyadır. Rüyada zebra görmek, hayırsız bir mala, kazanca işaret eder. Zebranın üstüne rahatça bindiğini görmek ise, büyük günahlar işleyip İslami açıdan noksanlaşmaya delalettir. Zebranın üzerine binerken zorluk çektiğini gören kimse ise üzüntü ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Evine bir zebra geldiğini gören kimse için bu rüya ahlaksız ve kötü bir insanın misafir olmasına işarettir. Rüyasında zebra gören kişinin iş ve sosyal hayatındaki monotonluktan sıkıldığına, yaşamını renklendirmek isteğinin baskın olduğu bir dönemde olduğuna, bu türlü düşünce ve isteklerinin iş planlarının aksamasına neden olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Zebra Görmenin Anlamları

Rüyada zebra beslemek, gören kişinin ilgileneceği ve vakit geçireceği biri tarafından aynı derecede ilgi göreceğine işaret eder.

Rüyada yavru zebra görmek, yapılan işlerin ve çalışmaların bir çok insan tarafından küçük, değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına ve çok büyük ve ses getirecek işlere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada zebranın peşinden koşmak, rüya sahibinin çalıştığı işte alacağı risk sayesinde uzun bir zaman sonra çok iyi yerlere geleceğine ve istediği her şeye kavuşacağına işaret eder.

Rüyada otlayan zebra görmek, yapılan işlerde güçlendirmeye ve geliştirmeye gitmeye ve aile işlerinde sorumluluk almaya işaret eder.

Rüyada koşan zebra görmek, ortaya konulacak çalışmalar sayesinde istenilen makamın ve itibarın çok kısa zamanda ve çok hızlı bir şekilde geleceğine işaret eder.

Rüyada zebraya binmek, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine ve büyük bir topluluğun yönetiminden sorumlu edildiğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com