RÜYADA ZEBANİ GÖRMEK

Rüyada zebani görmek, rüya sahibi için ferahlık ve esenlik bulmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi için yaşanan sıkıntıların sona ermesi, kuruntuların ve soru işaretlerinin ortadan kalkması şeklinde tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibinin kendisini mutsuz eden ve karamsarlığa çeken kişilerden kurtulmasına da işaret eder. Rüyasında zebani gören kişinin, günahlarından tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada zebani görmek, korkulu ve endişeli günlerin rüya sahibini beklediğine ve bu korkunç günlerin yaklaştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Zebani Görmenin Anlamları

Rüyada cehennem kapısı görmek, rüya sahibi için geri adım atıp tabir yerindeyse tükürdüğünü yalayarak, tıpış tıpış kapısına gelecek olan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi, rüya sahibini zamanında üzdüğü için gönlünü almaya gelecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cehennem görmek, ağız tadının kaçmasına, üzgün, sıkıntılı ve kötü günler yaşanmasına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olmasına sebep olacak olaylar yaşanmasına ve bu olayların üst üste gelmesine işaret eder. Aksilikler ve uğursuzluklar rüya sahibinin peşini bırakmayacak demektir. Rüyada cehennem görmek, güzel ve iyi olan şeylere işaret etmez. Hane içinde baş gösterecek tatsızlıklara, münakaşalara, fikir çatışmalarına ve geri dönüşü olmayan ayrılıklara işaret eder.

Rüyada cehennem çukuru görmek, rüya sahibini yanıltan kişilere ve olaylara işaret eder. Bu rüyanın anlamı, gören kişinin bazı gerçeklerle yüz yüze gelmesine ve aslında gerçeklerin hiç de kendisinin bildiği gibi olmadığını öğrenmesine tabir edilir. Rüya sahibi öğrendikleri karşısında büyük hayal kırıklığı yaşayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cehennem ateşi görmek, gören kişinin içine sinmeyen bazı şeyler olacak ve bu durum kendisini çok rahatsız edecek demektir. Rüya sahibinin kafasını bulandıran ve ne yapsa da bir türlü netleşmeyen ve kafasında oturmayan şeyler olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada cehennem ateşinde yanmak, rüya sahibinin doğru yoldan şaşmasına ve günaha girmesine işaret eder. Gören kişi, bazı kötü niyetler ve planlar içerisindedir ve bunlardan kurtulmak yerine kafasındaki şeytana uyacak şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com