RÜYADA ZAYIFLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada zayıfladığını görmek, gören kişinin kazancının azalacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ne yapacağını kestiremeyeceği deyim yerindeyse doluya koysa almayacağı, boşa koysa dolmayacağı durumlara düşeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine yorumlanır ve şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin maddi gücünün azalmasıyla birlikte hayatının alt üst olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, gözden düşeceğine, ticaretteki yerini ve önemini kaybedeceğine bu nedenle de ruhsal olarak çökeceğine ve çok zor günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Zayıfladığını Görmenin Anlamları

Rüyada zayıflayıp güzelleştiğini görmek, çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin hem bedenine hem de ruhuna iyi gelecek güzel ve olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede rüya sahibinin rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada zayıfladığının söylenmesi, gören kişinin kötü ve olumsuz sözler duyacağına, hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, sıkılacağına ve huzursuz günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada eşinin zayıfladığını görmek, gören kişinin eşinin başına gelecek bir kazaya, belaya ya da zarara işaret eder. Hane içinde yaşanacak olan huzursuzluklara, büyük kötülüklere, aile bireylerinin üzülmesine, uykusuz ve mutsuz günler geçirmeye işaret eder.

Rüyada birinin zayıfladığını görmek, gören kişinin kontrolü ve isteği dışında yaşanacak bazı tatsız olaylardan gerek maddi gerekse manevi olarak zarar edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada başkasının zayıfladığını görmek, gören kişinin çevresinde meydana gelecek kötü olaylara ve onun da bundan olumsuz şekilde etkileneceğine işaret eder. Rüya sahibinin moralini ve sinirini bozacak haberler alacağına ya da böyle olaylardan nasibini alacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com